Dieta bezglutenowa

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Grażyna

Dieta bezglutenowa

Post autor: Grażyna »

Cześć! Mam do was pytanie... Czy dieta bezglutenowa wpływa na chudnięcie i po prostu zdrowsze odżywianie? Ostatnio właśnie koleżanka poleciła mi aby jeść pieczywo bezglutenowe bo traci sie wagę itd. Jeśli ktoś z was wie cos na ten temat to proszę o kontakt!!
Oluśka51

Re: Dieta bezglutenowa

Post autor: Oluśka51 »

Dobrze ,że mamy tak duży wybór produktów bezglutenowych. Teraz nie ma problemu by kupić na przykład mąką bezglutenową. Kupuję ostatnio różne mąki a do pieczenia używam między innym mąki gryczanej - https://www.aledobre.pl/10925,Maka_gryc ... x_Bis.html .Mąka ma wyjątkowe walory smakowe ale i jest bardzo zdrowa . Zawiera bardzo dużo białka, skrobi, soli mineralnych i witamin z grupy B. Idealna do przygotowania makaronów, naleśników i blinów. Nie ma zbyt długiego okresu przydatności ale tym właśnie charakteryzują się dobre mąki.
Azalia321

Re: Dieta bezglutenowa

Post autor: Azalia321 »

Niestety prawda jest taka, że dieta bezglutenowa to dość trudny orzech do zgryzienia. Na szczęście jednak na naszym rynku znajdziemy dzisiaj masę ciekawych ofert cateringu dietetycznego, chociażby w https://eatfitcatering.pl/catering-diet ... /walbrzych . Firma ta oferuje nam optymalne dobranie menu do naszych potrzeb. Co więcej posiłki powstają z produktów zawsze świeżych, a do tego nie tylko wybornie smakują, ale też mówiąc kolokwialnie- cieszą oko:).
Myszła

Re: Dieta bezglutenowa

Post autor: Myszła »

Dieta przede wszystkim powinna być w prawidłowy sposób dobrana, aby przyniosła efekt. Dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalnego dietetyka, który zbada nasze zwyczaje, weźmie pod uwagę choroby, przyjmowane leki, zaproponuje po prostu dietę, która jest możliwa do realizacji. Polecam współpracę z https://fizjo-clinica.pl/uslugi/dietetyka/ kompleksowa pomoc, bardzo dobra współpraca, rozsądne ceny za takie usługi, do tego oczywiście kontrola postępów w diecie
ODPOWIEDZ