Dieta pudełkowa - problem

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Dieta pudełkowa - problem

Post autor: jaskolka »

Zamówiłam sobie dietę pudełkową, niestety kompletnie mi nie spasowała - jedzenie było zimne, niesmaczne, bez przypraw. Jestem bardzo zawiedziona. U was sprawdza się ta dieta? Chciałam w końcu zacząć zdrowo się odżywiać, a mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
karli
Posty: 157
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:58

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: karli »

Może po prostu trafiłaś na zły catering? Czytałaś wcześniej opinie? Jak ja szukałam dla siebie czegoś, to przeszukałam cały internet - dzięki temu udało mi się trafić na sprawdzoną firmę.
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: jaskolka »

Nie, myślałam że taki catering z założenia jest zdrowy i smaczny, a przede wszystkim świeży.
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: jaskolka »

:(
Awatar użytkownika
karli
Posty: 157
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:58

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: karli »

Sprawdź sobie dieta pudełkowa Opole - ja korzystam z ich usług ponad rok i jestem zadowolona. Ta firma, Body Chief, działa praktycznie w każdym mieście w Polsce. Sprawdź ich stronę www - możliwe, że w Twoim mieście też działają.
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 46
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:07

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: Majkaaa »

To nie zazdroszczę! Ja akurat, całe szczęście nie miałam takich doświadczeń;) Zamawiam sobie jedzenie z Wygodnejdiety, dzięki nim jem zdrowo, smacznie, świeżo i co ważniejsze regularnie;)
Awatar użytkownika
piter
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2019, 15:53

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: piter »

Zdecydowanie macie rację w tym wątku. Nie mam nic do dodania od siebie.
Pieniądz jest dla człowieka dobrym sługą, ale złym panem.
Awatar użytkownika
ela199
Posty: 48
Rejestracja: 05 lis 2019, 11:02

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: ela199 »

Wybierz się do dietetyka. On ci ustali diete indywidualna i poleci jakiś catering https://bodymove.pl/dietetyk-warszawa/
Awatar użytkownika
Novella398
Posty: 110
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:13

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: Novella398 »

U mnie ostatnio siostra korzystała z https://www.catering-dieta.pl/nasze-die ... zglutenowa . Z tego co widziałem to posiłki są bardzo pożywne i smaczne. I to w dodatku bez glutenu, a dla wielu to ogromny plus. Poza tym znajdziecie tam mnóstwo innych pakietów. Sami zobaczcie sobie tą atrakcyjną ofertę.
Kiedy opuszczą człowieka wszystkie emocje, przychodzi swoista trzeźwość.
Awatar użytkownika
Chloe88
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:40

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: Chloe88 »

Dieta pudełkowa na pewno jest super opcja dla osób, które po prostu nie mają czasu na gotowanie dietetycznych potraw przez pracę itd. Warto też przede wszystkim takie odchudzanie zacząć od diety oczyszczającej np sokami sportfoodsoki. https://www.sportfoodsoki.pl Wczoraj nawet miałam okazję okazję kupić od takdo wypicia jak byłam w galerii i przechodziłam obok klubu fitness ;)
Awatar użytkownika
krosant
Posty: 164
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: krosant »

sama też myśle o tym by zacząć zamawiać taki catering https://www.lightbox.pl/catering-dietetyczny-lodz , bo dużo dobrego słyszałam. generalnie też nie przepadam za gotowaniem, w każdym razie nie mam ochoty tego robić codziennie więc jakby przychodził do mnie kurier codziennie rano z posiłkami na cały dzień to byłaby świetna rzecz!
Awatar użytkownika
aliCze
Posty: 13
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:46

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: aliCze »

Na rynku funkcjonuje wiele cateringów dietetycznych, niektóre kuszą super niską ceną, za którą niestety nic nie idzie ani jakość ani ilość oferowanych posiłków. Polecam zatem sprawdzoną firmę https://fitkalorie.pl/warszawa/, która po rzetelnym wywiadzie nie tylko zaoferuje odpowiednią dietę ale dobierze także kaloryczność posiłków i ilość jedzenia przypadającą na każda porcję, odpowiednio pod zapotrzebowanie, dzięki czemu unikniesz efektu podjadania i zniweczenia całej diety.
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: Bingo »

Odpowiednia dieta może i pomaga ale nie daje według mnie satysfakcjonujących rezultatów. Zawsze może wystąpić efekt jojo. Ja wolę dodatkowo nosić jeszcze bieliznę antycellulitową i korygująca z orirose. Kupuję najczęściej tutaj http://orirose.pl/ bo wiem ,że materiał z którego wykonują bieliznę jest przyjazny skórze i wytrzymały na pranie.
Awatar użytkownika
blondzia
Posty: 19
Rejestracja: 09 gru 2019, 8:36

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: blondzia »

zimne? no wybacz ale nie bedzie caly dzien cieple, musisz je podgrzac. ja zamawiam od wygodnadieta i jestem baaardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 46
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:07

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: Majkaaa »

Też zamawiam Wygodnądietę :) Dla mnie ważne jest to, że posiłki mają zróżnicowane, syte i smaczne. Dzięki nim w końcu jem regularnie i zdrowo a to bardzo pomaga w trzymaniu odpowiedniej wagi;)
Awatar użytkownika
tamcia
Posty: 25
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:12

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: tamcia »

ja polecam dietę wygodnadieta, nie miałam jeszcze z nią żadnych problemów ;)
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 124
Rejestracja: 22 wrz 2019, 23:31

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: pukla123 »

A według mnie najlepsza dieta pudełkowa z tego cateringu www.eatfitcatering.pl można różne diety wybrać, ich kaloryczność, porcje są spore i bardzo smaczne. Polecam, to kapitalna sprawa
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: jaskolka »

Najlepiej potestować sobie różne cateringi, które są dostępne w naszej okolicy. Każdy ma inny gust i inne oczekiwania, więc wiadomo że jednemu będzie smakował catering A, a drugiemu catering B :) Ja też przetestowałam kilka firm, zanim znalazłam opcję, które odpowiadałaby mi na 100%. Teraz jem smacznie i zdrowo z https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/katowice - sprawdźcie ich ofertę, możliwe że i wam przypadnie do gustu.
Awatar użytkownika
ciekawska
Posty: 85
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:05

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: ciekawska »

Jeśli zamawia się catering z mało znanej firmy to potem nie dziwcie się, że są z nimi jakieś problemy. Ja aby uniknąć jakichkolwiek problemów zdecydowałam się na ten catering https://dietly.pl/catering-dietetyczny/olsztyn który cieszy się dość dużym zainteresowaniem i w ten sposób mam pewność, że jedzenie będzie świeżo przygotowane i dokładnie takie jakie zamawiam. Zresztą zanim podejmiesz decyzje poczytaj opinie na temat danej firmy i wszystko będzie jasne
Awatar użytkownika
Ignacja
Posty: 6
Rejestracja: 31 paź 2019, 22:53

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: Ignacja »

A ja myślałam, że takie pudełkowe jedzenie to trzeba tak czy siak samemu odgrzewać. Powinno być ciepłe? Jakoś mi się nie wydaje. Tak czy inaczej ja jestem zadowolona. A najlepsze jest to, że wcale nie musiałam przeszukiwać całego internetu, bo skorzystałam z porównywarki diet pudełkowych https://napudelkach.pl/ Szybko i w łatwy sposób znalazłam catering, który naprawdę mi odpowiada.
Awatar użytkownika
baklawa
Posty: 35
Rejestracja: 22 sty 2020, 12:59

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: baklawa »

Nie zdecydowałam się na taką dietę. Wolę sama kupować, aby wiedzieć z czego składają się posiłki
Awatar użytkownika
JuliaBed
Posty: 49
Rejestracja: 18 cze 2019, 13:52

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: JuliaBed »

A ja za poleceniem koleżanki zdecydowałam się na Wygodnądietę i nie żałuję. Dzięki nim jem zdrowo, smacznie, świeżo i co ważniejsze regularnie:)
Awatar użytkownika
Mikaela
Posty: 48
Rejestracja: 25 lut 2020, 12:01

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: Mikaela »

u mnie drugi dzień wygdna dieta i wiadomo, że na efekt trzeba poczekać, jedno moge stwierdzic jest po prostu pysznie
Awatar użytkownika
tygrysek
Posty: 32
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:11

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: tygrysek »

ja już jakiś czas zamawiam diete pudełkoa z WygodnejDiety i swoje rezultaty widziałam dopiero gdzieś po około miesiącu, więc trzeba troszkę uzbroić się w cierpilwośc, jest naprwde skuteczna dziłą cuda jest mnie mniej już 8 kilo a to dopiero początek
Awatar użytkownika
polaaaa88
Posty: 14
Rejestracja: 11 lut 2020, 19:24

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: polaaaa88 »

U mnie rezultaty przyniosła wygodnaDieta a posiłki bardzo smaczne i zróżnicowane .
Awatar użytkownika
rozowapantera
Posty: 16
Rejestracja: 26 mar 2020, 17:21

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: rozowapantera »

zimne? no słuchaj jak masz catering na cały dzień pudełka to przecież one nie będą podgrzane. ja zamawiam pudełka od Wygodnadieta - świetnie gotują, mają smaczne słodkości które uwielbiam, polecam!
Awatar użytkownika
Mikaela
Posty: 48
Rejestracja: 25 lut 2020, 12:01

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: Mikaela »

rozowapantera pisze: ↑26 mar 2020, 18:01 zimne? no słuchaj jak masz catering na cały dzień pudełka to przecież one nie będą podgrzane. ja zamawiam pudełka od Wygodnadieta - świetnie gotują, mają smaczne słodkości które uwielbiam, polecam!
toż to wiadomo, że posiłki z wygodnej diety są do podgrzania :-) wole sobie podgrzać niz dostać ciepły lub gorący, le syf, typu fast food :-)
Awatar użytkownika
tamcia
Posty: 25
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:12

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: tamcia »

super jest WygodnaDieta.pl, mają dużo diet do wyboru, są elastyczni, biorą pod uwagę preferencje i zapotrzebowanie, profesjonalnie ułożyli diety, które się sprawdzają, a do tego naprawdę stają na wysokości zadania i dostarczają dietę codziennie pod drzwi! polecam
Awatar użytkownika
Mikaela
Posty: 48
Rejestracja: 25 lut 2020, 12:01

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: Mikaela »

również polecam, tym bardziej teraz podczas epidemii, wszystko zapakowane, podstawione pod drzwi, nie trzeba wychodzić z domu
Awatar użytkownika
foczka
Posty: 30
Rejestracja: 20 mar 2020, 13:58

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: foczka »

tak zamawiam od wygodnadieta, maja smaczne dania, uwielbiam ich slodkosci ktore pomagaja w wytrwaniu w tej diecie! :)
Awatar użytkownika
Mikaela
Posty: 48
Rejestracja: 25 lut 2020, 12:01

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: Mikaela »

foczka pisze: ↑26 kwie 2020, 10:04 tak zamawiam od wygodnadieta, maja smaczne dania, uwielbiam ich slodkosci ktore pomagaja w wytrwaniu w tej diecie! :)
polecam również, przez to że jest smacznie i to bardzo, to taka dieta to przyjemność, ja się nie mogę doczekać codziennie na praktycznie każdy posiłek :-)
Awatar użytkownika
tamcia
Posty: 25
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:12

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: tamcia »

ja też zamawiam ze strony WygodnaDieta.pl i muszę przyznać, że nie mam z nimi żadnych problemów - zawsze na czas, łatwo się z nimi skontaktować i ewentualnie coś zmienić, a do tego każdy posiłek do tej pory bardzo mi smakował (zamawiam już 3 miesiąc)
kaśkacardio

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: kaśkacardio »

jaskolka pisze: ↑04 lut 2020, 9:34 Najlepiej potestować sobie różne cateringi, które są dostępne w naszej okolicy. Każdy ma inny gust i inne oczekiwania, więc wiadomo że jednemu będzie smakował catering A, a drugiemu catering B :) Ja też przetestowałam kilka firm, zanim znalazłam opcję, które odpowiadałaby mi na 100%. Teraz jem smacznie i zdrowo z https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/katowice - sprawdźcie ich ofertę, możliwe że i wam przypadnie do gustu.
Mi osobiście nie przypadł co gustu, dlatego pytanko do forumowiczów - szukam tani catering dietetyczny Katowice. Co możecie polecic?
Krzyś

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: Krzyś »

Jeśli znajdziecie taki catering, który faktycznie będzie odpowiednio wyliczony i przygotowany ze zdrowych składników, to będzie Wam o wiele prościej osiągnąć wymarzony cel związany z Waszą wagą. Właśnie dlatego warto zajrzeć do Love Catering https://lovecatering.pl/ i samemu przekonać się, jak smaczna może być dieta. Chodzi w końcu o Wasze zadowolenie, więc nie ma sensu z tym zwlekać :)
Asośka

Re: Dieta pudełkowa - problem

Post autor: Asośka »

Ruch, suplementacja a przede wszystkim odpowiednia dieta, dlatego ze swojej strony zdecydowanie polecam sprawdzić Catering Warszawa od SportFoodBox u których znajdziecie kilka ciekawych opcji jak na przykład dieta wege, classic fit, czy również sirtfood adele. U mnie efekty są genialne 2 miesiace to już -6kg a to nie koniec bo mam mnóstwo motywacji.
ODPOWIEDZ