elite.waw.pl opinie

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Dorota
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2020, 20:28

elite.waw.pl opinie

Post autor: Dorota »

Interesują mnie opinie o klinice elite.waw.pl - głównie chodzi mi o chirurgię plastyczną, więc naprawdę zależy mi na tym, żeby w klinice pracowali najlepsi specjaliści.
Awatar użytkownika
Delinda94
Posty: 4
Rejestracja: 08 mar 2020, 11:22

Re: elite.waw.pl opinie

Post autor: Delinda94 »

Ja elite.waw.pl mogę naprawdę polecić! Co prawda akurat z chirurgi plastycznej nie korzystałam, ale po schudnięciu ponad 50 kg pomogli mi doprowadzić moje ciało do naprawdę fajnej formy, polecam! :)
Awatar użytkownika
floriana
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2020, 11:31

Re: elite.waw.pl opinie

Post autor: floriana »

Ja w elite.waw.pl powiększałam biust - naprawdę serdecznie polecam. Pan doktor pomógł mi dobrać idealny rozmiar i kształt, opieka rewelacyjna!
Awatar użytkownika
Zoja_77
Posty: 3
Rejestracja: 22 cze 2020, 12:39

Re: elite.waw.pl opinie

Post autor: Zoja_77 »

Mnie w elite.waw.pl pomogli pozbyć się większości rozstępów, a pozostałą część bardzo zredukować, naprawdę nie sądziłam, że to w ogóle możliwe.
Awatar użytkownika
Helena_79
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2020, 13:32

Re: elite.waw.pl opinie

Post autor: Helena_79 »

Ja z usług elite.waw.pl korzystam dość regularnie :) Zabiegi anti age w ich wykonaniu czynią cuda! :)
Awatar użytkownika
telimena93
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2020, 10:33

Re: elite.waw.pl opinie

Post autor: telimena93 »

Mi pomogli w elite.waw.pl ujędrnić ciało po zrzuceniu dość sporej nadwagi. Zaczęłam też zabiegi anti age na twarz i widzę pierwsze efekty. W połączeniu z rozsądną dietą i treningami naprawdę ich działania dają super efekty! Zero wiszącej skóry :D
Awatar użytkownika
Andzelika_77
Posty: 2
Rejestracja: 06 kwie 2020, 3:11

Re: elite.waw.pl opinie

Post autor: Andzelika_77 »

Miałam ogromny problem z nadpotliwością. W Elite poddałam się zabiegowi trwałej redukcji pachowych gruczołów potowych i moje życie naprawdę całkowicie się zmieniło. Zrozumie to tylko ktoś, kto cierpiał na nadpotliwość. Jestem ogromnie wdzięczna lekarzom z kliniki, decyzja o zabiegu to była najlepsza decyzja.
Awatar użytkownika
Czesława91
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2020, 22:05

Re: elite.waw.pl opinie

Post autor: Czesława91 »

Blizna na udzie po wypadku wprawiała mnie w gigantyczne kompleksy aż w końcu zdecydowałam się na zabieg w klinice Elite w Warszawie. Blizna została usunięta laserowo i wszystko wygląda jakby nigdy jej tam nie było. Polecam!!
Awatar użytkownika
Fabiola_75
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2020, 4:40

Re: elite.waw.pl opinie

Post autor: Fabiola_75 »

Ja w warszawskiej klinice ELITE usuwałam rozstępy na brzuchu po ciąży. Udało się zrzucić kilogramy, ale blizny pozostały. Każdej kobietce po porodzie polecam ten zabieg.
Awatar użytkownika
Bronisława-66
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2020, 23:27

Re: elite.waw.pl opinie

Post autor: Bronisława-66 »

Ja po ciąży miałam kłopot z rozmiarem piersi i podjęłam decyzję o ich zmniejszeniu w www.elite.waw.pl. Życie jest teraz dużo łatwiejsze, nie bolą mnie plecy, a po zabiegu wszystko ładnie się zagoiło i wygląda bardzo estetycznie.
Awatar użytkownika
Apolonia1970
Posty: 6
Rejestracja: 18 gru 2019, 7:17

Re: elite.waw.pl opinie

Post autor: Apolonia1970 »

Miałam tatuaż, którego chciałam się pozbyć i usunęłam go własnie w elite.waw.pl. Szybko, sprawnie i przede wszystkim SKUTECZNIE.
Awatar użytkownika
Bronisława_82
Posty: 5
Rejestracja: 27 mar 2020, 2:41

Re: elite.waw.pl opinie

Post autor: Bronisława_82 »

A wiecie, że w Elite realizują też sesje laserowej depilacji? Bardzo polecam, pomaga oszczędzić mnóstwo czasu!
Awatar użytkownika
Klaudia1974
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2020, 15:58

Re: elite.waw.pl opinie

Post autor: Klaudia1974 »

Skorzystałam z zabiegu lipolizy laserowej i osiągnęłam bardzo dobre efekty. Serdecznie polecam usługi tej kliniki.
Awatar użytkownika
Bogumiła_84
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2020, 16:20

Re: elite.waw.pl opinie

Post autor: Bogumiła_84 »

Miałam wstydliwy problem związany ze sprawami kobiecymi. Zgłosiłam się na zabieg ginekologii estetycznej i odzyskałam dawną pewność siebie. Polecam
Awatar użytkownika
Danuta1962
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2020, 0:31

Re: elite.waw.pl opinie

Post autor: Danuta1962 »

Bardzo zależało mi na tym by czuć się pięknie i młodo. Chciałam mieć makijaż permanentny i uzyskałam zamierzony efekt w Elite Waw. Rano zyskałam więcej czasu dla siebie, który mogłam spędzić na czytaniu książki i porannej kawie.

ojibwa herbal extract- opinie
Awatar użytkownika
Jona69
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2020, 10:55

Re: elite.waw.pl opinie

Post autor: Jona69 »

Brzydki brzuch po ciąży przysporzył mi wiele kompleksów. Niestety pomimo starań nie byłam w stanie osiągnąć sylwetki jak sprzed niej. Modelowanie sylwetki w Elite Waw podczas zabiegu z zastosowaniem fal radiowych zakończyło się dla mnie wielkim sukcesem i mogę teraz iść na plażę :)
Awatar użytkownika
Petronia_82
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2020, 19:34

Re: elite.waw.pl opinie

Post autor: Petronia_82 »

Szczerze polecam elite.waw.pl. Pomogli mi doprowadzić moje ciało do dawnej formy po schudnięciu około 50 kilogramów. Mogę się teraz cieszyć super sylwetką :)
Awatar użytkownika
Desreta_60
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2020, 11:40

Re: elite.waw.pl opinie

Post autor: Desreta_60 »

[h]Jestem stałą klientką Elite Waw i z całego serca polecam tą klinikę. Są skuteczni, ich zabiegi są na prawdę najwyższej jakości. Polecam[/h]
Awatar użytkownika
ludwika1963
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2020, 4:24

Re: elite.waw.pl opinie

Post autor: ludwika1963 »

[h]Jestem bardzo aktywną osobą, ale zmarszczki stały się dla mnie powodem do wstydu. Ciało 40 latki a twarz 80 latki... Zdecydowałam się na usunięcie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego i to był strzał w 10![/h]
Awatar użytkownika
Placyda67
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 6:09

Re: elite.waw.pl opinie

Post autor: Placyda67 »

Cenię sobie klinikę Elite Waw ze względu na stosowanie innowacyjnych metod i nowoczesny sprzęt. Zawszę mogę liczyć na stałą opiekę i konsultację lekarską. Polecam.
ODPOWIEDZ