Jaki pakiet medyczny wybrać?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
basiab90
Posty: 51
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:05

Jaki pakiet medyczny wybrać?

Post autor: basiab90 »

Zastanawiam się nad prywatnym pakietem medycznym. Opcji jest dużo, a ja nie wiem co będzie dla mnie odpowiednie. Może takie pakiety medyczne ? Myślicie, że pomogą wybrać coś odpowiedniego?

obróbka okien na zewnątrz styropianem
W miarę jak czytał, zakochiwałam się w nim tak, jakbym zapadała w sen: najpierw powoli, a potem nagle i całkowicie...
Awatar użytkownika
patrysia909
Posty: 117
Rejestracja: 11 sie 2019, 21:52

Re: Jaki pakiet medyczny wybrać?

Post autor: patrysia909 »

jak mam Ci polecić to na pewno medicover, mam tam wykupiony pakiet medium i w zupełności mi to wystarcza, po pierwsze, mamy sporo specjalistów do dyspozycji, terminy dosyć szybkie, dodatkowo też, świetny i porządny oraz nowoczesny sprzęt. Wykupienie pakietu medycznego się mega opłaca, bardziej niz korzystanie z opieki prywatnie, płace raz i mam ogromne mozliwości.
Awatar użytkownika
krasnyk
Posty: 20
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:00

Re: Jaki pakiet medyczny wybrać?

Post autor: krasnyk »

Aż dziwne, że nikt jeszcze nie wspomniał o https://zdrowiewfirmie.pl/enel-med/ . Jest to atrakcyjna oferta prywatnych pakietów zdrowotnych. Zdecydowanie polecam to każdemu.
zawsze trzeba zachować wokół siebie nieco przestrzeni, by móc oddychać
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Jaki pakiet medyczny wybrać?

Post autor: DAMKA »

Sama stoję przed takim wyborem. Z kilku ofert to Medicover chyba najbardziej mnie przekonuje, różne są tam do wyboru możliwości. Można indywidualnie dla siebie wybrać najlepszą opcję. Tam miałam screening robiony, taki przegląd zdrowotny. Dzięki temu te pakiety u nich znalazłam.
ODPOWIEDZ