jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: annauja »

Hej wszystkim. Mieszkam w Katowicach i szukam tu na miejscu jakiejś kliniki/salonu, gdzie wykonywane są zabiegi związane z medycyna estetyczną. Możecie podzielić się namiarem na coś sprawdzonego ?
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: kornelka »

Magiczna Klinika tylko i wyłącznie :) ja co prawda chodzę do nich w Trójmieście ale oni mają taką mobilną działalność i przyjmują pacjentów w różnych miastach w Polsce, między innymi w Katowicach własnie. Zerknij bo nie dość, ze przyjmują tu świetni lekarze to jeszcze ceny zabiegów nie są wygórowane.
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: annauja »

ooo bardzo dziękuje za informację :) za chwilę sobie sprawdzę co i jak :) a Ty jakie zabiegi sobie u nich robiłaś ?
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: kornelka »

botoks i nici pdo :) Ale jeszcze nie powiedziałam dość :) rozkładam sobie tylko to w czasie żeby nie zrobić wszystkiego naraz haha :) tak czy siak MK zdecydowanie polecam :)
Awatar użytkownika
lampeczka
Posty: 141
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:07

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: lampeczka »

W katowicach to z czystym sumieniem moge polecic gabient dermed, mialam tam powiekszane usta i kilka zabiegow pielegnacyjnych na twarz, maja nowoczesny sprzet i korzystaja z wysokiej jakosci materiałow
Awatar użytkownika
sandra
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:45

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: sandra »

ja również mogę polecić Magiczną Klinikę ;) . Co prawda u mnie leczono skutki bruksizmu, wiesz, zgrzytania zębów w nocy i raczej nie ma to niczego wspólnego z Waszymi zabiegami, ale też się świetnie sprawdzili ;) . Lekarka świetna i atmosfera taka swobodna...
Awatar użytkownika
lila
Posty: 75
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:32

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: lila »

też myślę o MK w Katowicach ;) może się spotkamy, kochana. tylko u mnie bardziej lipoliza by się przydała. ;( niby się odchudzam, cm lecą, wszystko się podnosi, ale tak naprawdę za wolno to się dzieje.. i myślałam właśnie lipolizą przyspieszyć ;)
Awatar użytkownika
sandra
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:45

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: sandra »

Pewnie, że możesz spróbować, ale powiem Ci, tez z własnego doświadczenia, że nic tak nie działa na ruch (poza dietą), jak ćwiczenia ogólnoruchowe. Ja sobie odpalam zawsze jakiś filmik i jadę. A lipoliza jest świetnym pomysłem, do wyrzeźbienia sylwetki, jej ujędrnienia, też o tym słyszałam ;) .
Awatar użytkownika
lila
Posty: 75
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:32

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: lila »

O, dzięki, że się odezwałaś. Staram się ruszać, ile tylko mogę, ale wiesz, jak jest - człowiek ciągle w pracy, zalatany, to się tak do końca nie da. Ale postaram się jakoś to wszystko podciągnąć i tak jak mówisz, udam się na samo liftingowanie.
Awatar użytkownika
supcio
Posty: 94
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:31

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: supcio »

Ja też mam dobre wspomnienia z Magiczną Kliniką. Ale też i taką śmieszną historię. Dostałam prezencie pakiet odmładzający (nici, kwas, mezoterapię) od rodziny na urodziny i oni cały czas mi mówili, że idę do MK... A ja do samych drzwi myślałam, że to jakaś medycyna naturalna ;). A tu takie miłe zaskoczenie.
Awatar użytkownika
sandra
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:45

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: sandra »

Hehe, no widzisz ;) . Ja tam nie miałam takich odczuć, ale fajnie jest wiedzieć, że ktoś jeszcze ma podobne doświadczenia jak ja. W ogóle dużo dziewczyn się odezwało, jeśli chodzi to miejsce. Także to nasza dziewczęca, magiczna klinika ;) .
Awatar użytkownika
martyna7873
Posty: 125
Rejestracja: 13 gru 2019, 12:32

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: martyna7873 »

A kurczę myślałam, że będę pierwszą osobą, która poleci Ci Magiczną Klinikę, a tu niespodzianka :lol: Oryginalna nie będę, ale dziewczyny mają rację - zabiegi u nich to czysta przyjemność. Nie dość, że efekty naprawdę zadowalające, to jeszcze tak przemiła obsługa i lekarze, że chciałoby się tam być częściej!
ania3221

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: ania3221 »

No widzisz, a jednak nie :D Ja mam ogólnie dużo znajomych, które korzystają z tej kliniki, bo przecież zawsze można wykonać jakieś drobne poprawki hehe. Sprawdźcie sami, bo warto. Nie pożałujecie!
madzia64

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: madzia64 »

Miałam okazję korzystać z dwóch zabiegów w Magicznej Klinice, ale w innym mieście i jestem zachwycona wszystkimi zabiegami oraz tym, że stosowane są nowoczesne metody oraz nowoczesne sprzęty. Efekty widoczne są od razu, w zależności od rodzaju zabiegu.
żajka212

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: żajka212 »

Ja to wyglądam kilka lat młodziej po zabiegach w Magicznej Klinice :D Wiele osób ukrywa swoje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a ja się tym chwalę, ponieważ jednocześnie polecam świetne miejsce, które pomoże w poprawie samooceny wielu innym kobietom. Jeśli zabieg jest dobrze wykonany i daje odpowiednie efekty, to nie ma się czego wstydzić!
Michasią

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: Michasią »

Przyznam szczerze że nigdy nie korzysta łam z zabiegówka w Katowicach ale za to dość często w Krakowie z kliniki Dermed. mają tam bardzo dobry sprzęt i fachową obsługę . Jak juz będziecie gdzieś w pobliżu to warto zajrzeć :)
Violeńka

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: Violeńka »

W Katowicach nigdy nie byłam na żadnych zabiegach , ale mogę polecić Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy . Mają tam bardzo fajne zabiegi i super opiekę :)
korneluś392

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: korneluś392 »

Powiedzcie mi, czy w Magicznej Klinice wykonuje się również nici liftingujące? Cały czas się nam nimi zastanawiam, bo mam wrażenie, że będzie to zabieg, który najbardziej mi pomoże w tym, aby uzyskać zaskakujące efekty.
łucja04212

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: łucja04212 »

Jestem pozytywnie zaskoczona, że tyle osób zna Magiczną Klinikę. Ja tam trafiłam z polecenia przyjaciółki i obie powiększałyśmy usta. Efekty są super, a ja jestem też bardzo zadowolona z tego, jak zostałam potraktowana i jaką opieką obdarzona, bo bardzo się bała tego zabiegu.
oliwuś0244

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: oliwuś0244 »

Tutaj http://www.magicznaklinika.pl masz możliwość modelowania zmarszczek kwasem hialuronowym. On wyjątkowo dobrze działa na skórę, u mnie efekt na ustach już jakiś czas się utrzymuje. Sprawdź na sobie sama.
aśka0322

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: aśka0322 »

Znalazłam wiele dobrych opinii o Magicznej Klinice. Lista zabiegów jest długa, ale ja mogę polecić modelowanie kształtu nosa. Byłam tam i potwierdzam dobrą jakość!
emiś922

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: emiś922 »

Oczywiście, że w MK jest wszystko tak, jak należy! Higiena, bezpieczeństwo, profesjonalizm, wiedza, nowoczesne i bezpieczne sprzęty, więc powiem Ci szczerze, że nie ma się czego obawiać! Decyduj się na zabiegi, jakie Cię interesują!
Przyznaję, że wyglądam kilka lat młodziej po zabiegach w Magicznej Klinice :D
aglinią

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: aglinią »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://scyla.pl/pozycjonowanie-lokalne/
mikuś

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: mikuś »

oliwuś0244 pisze: ↑31 sty 2021, 0:14 Tutaj http://www.magicznaklinika.pl masz możliwość modelowania zmarszczek kwasem hialuronowym. On wyjątkowo dobrze działa na skórę, u mnie efekt na ustach już jakiś czas się utrzymuje. Sprawdź na sobie sama.
To ta mobilna klinika medycyny estetycznej? No jakoś nie dowierzałam, że można tak prowadzić klinikę, ale poczytałam trochę na ten temat i chyba się zdecyduję na zapisanie się na wizytę.
baśkagrela

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: baśkagrela »

Magiczna klinika przyjmuje w wielu miastach w Polsce, to jest podstawowy plus tych gabinetów i to w takich miejscach, gdzie naprawdę nie ma się czego wstydzić i sprzęt jest ok. Można się wygodnie, spokojnie umówić przez fanpage, dla mnie to spoko sprawa, dla introwertyka, który nie lubi rozmawiać przez telefon :lol:
ramonaą56

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: ramonaą56 »

Moja przygoda z medycyną estetyczną dopiero się zaczyna, póki co zrobiłam usta, naturalny, subtelny efekty, bez kaczego dzioba. Najwazniejsze, żeby wybierać dobrych specjalistów, nie ważne gdzie, ale ważne kto i z użyciem jakiego preparatu wykonuje zabieg.
mikuś

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: mikuś »

Też zaczynałam od ust, poźniej zdecydowałam się jeszcze na kilka zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Ogólnie nie jest źle, wyglądam lepiej i jestem zadowolona. Ważne jest to, żeby nie przesadzić, ale jak trafisz na dobrego lekarza to nie ma takiej opcji.
amiś4544

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: amiś4544 »

Widzę, że takie polecenie już tutaj było, ale również od siebie dorzucę Magiczną Klinikę, bo to świetne miejsce, gdzie zadbacie o swój wygląd. Miałam wykonywane zabiegi na twarz z botoksem. Wszystko w porządku, fajna opieka, no i dobra cena. Efekty są świetnie!
kseniuś94943

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: kseniuś94943 »

Moim zdaniem Magiczna Klinika jest super :) Ja co prawda chodzę w Warszawie ale mam znajome, które korzystają z ich usług w innych miastach i widac, ze poziom utrzymują wszędzie tak samo wysoki :) Fajne prestiżowe miejsce, ale jednocześnie ceny, które są odpowiednie dla wielu osób.
miśka45

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: miśka45 »

Słyszałam o Magicznej Klinice i muszę przyznać, że ceny mają dużo niższe, także warto się zainteresować ich usługami, szczególnie że przyjmują doświadczeni lekarze medycyny estetycznej. W ręce kosmetyczki to chyba bym się nie oddała, ale lekarz to co innego.
szychaaśka

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: szychaaśka »

Napiszcie coś więcej na temat tej kliniki mobilnej. Przejrzałam sobie ich ceny i jestem w szoku, że mają takie niskie, ale z drugiej strony trochę to budzi moją podejrzliwość. jakie zabiegi dziewczyny przeszłyście, jakie polecacie oraz z jakimi konkretnie lekarzami miałyście do czynienia? Chętnie poczytam i z góry dzięki.
amelia67ą

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: amelia67ą »

Bardzo dobra klinika medycyny estetycznej, która oferuje nowoczesne zabiegi w niskich cenach. Super, że są dostępni w różnych miastach w Polsce, bo można bez problemu się z nimi umówić. Przez fejsa można się dogadać bez problemu i umowic się na wizytę a także dowiedziec się jaki wyglądają zabiegi i kto je wykonuje. polecam.
duśka

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: duśka »

szychaaśka pisze: ↑29 cze 2021, 12:24 Napiszcie coś więcej na temat tej kliniki mobilnej. Przejrzałam sobie ich ceny i jestem w szoku, że mają takie niskie, ale z drugiej strony trochę to budzi moją podejrzliwość. jakie zabiegi dziewczyny przeszłyście, jakie polecacie oraz z jakimi konkretnie lekarzami miałyście do czynienia? Chętnie poczytam i z góry dzięki.
Bez obaw, oferują zabiegi na najwyższym poziomie, jednocześnie przystępne pod względem cenowym. Ja póki co tylko powiększanie ust, ale w przyszłości bez wątpienia poddać się też uzupełnianiu zmarszczek, bo widzę, że zaczynają się pojawiać.
raźnaAnka

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: raźnaAnka »

szychaaśka pisze: ↑29 cze 2021, 12:24 Napiszcie coś więcej na temat tej kliniki mobilnej. Przejrzałam sobie ich ceny i jestem w szoku, że mają takie niskie, ale z drugiej strony trochę to budzi moją podejrzliwość. jakie zabiegi dziewczyny przeszłyście, jakie polecacie oraz z jakimi konkretnie lekarzami miałyście do czynienia? Chętnie poczytam i z góry dzięki.
Wszystkiego dowiesz się od nich bezpośrednio, wystarczy odezwać się na stronie www albo przez fejsbooka, oni udzielają wszystkich informacji niezbędnych. Po konsultacji od razu przechodzą do rzeczy, jak wszystko jest ok. Profesjonalizm i miła atmosfera podczas wizyt, tyle mogę powiedzieć.
Łośkav

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: Łośkav »

Dobry salon medycyny estetycznej w Katowicach, ale w innych miastach też mają przyjmują także można się zapisać na konsultację. Moim zdaniem warto, bo ceny są niższe, ale usługi mają naprawdę na wysokim poziomie. Medycyna estetyczna bardzo szybko idzie do przodu także są coraz nowoczesniejsze zabiegi.
rusałka

Re: jaki sprawdzony salon med.estetycznej w Katowicach ?

Post autor: rusałka »

Sprawdzony salon medycyny estetycznej musi mieć przede wszystkim dobrych specjalistów tj. lekarzy medycyny estetycznej. Dzięki temu można liczyć na usługi na najwyższym poziomie. Uważam, że warto, bo można poprawić urodę w bardzo prosty i szybki spsoób. Ja póki co inwestuję w wypełnianie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego.
ODPOWIEDZ