Jakie macie sposoby na odchudzanie?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
janina_94
Posty: 16
Rejestracja: 17 sie 2019, 5:08

Jakie macie sposoby na odchudzanie?

Post autor: janina_94 »

Cześć! Chcę trochę o siebie zadbać i się odchudzić. Z tego względu szukam jakiś ciekawych produktów w sklepie https://sklepdozdrowia.pl/odchudzanie-dla-jelit-c-29.html, które mogłyby mi pomóc. Co polecacie?
Awatar użytkownika
Kornelia_73
Posty: 7
Rejestracja: 30 kwie 2019, 7:24

Re: Jakie macie sposoby na odchudzanie?

Post autor: Kornelia_73 »

Najlepiej chyba zainwestować w jakieś artykuły z błonnikiem. Wtedy przyśpieszysz metabolizm i łatwiej zrzucisz zbędne kilogramy.
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: Jakie macie sposoby na odchudzanie?

Post autor: mikimaki »

Moim zdaniem najlepsza opcja to dietetyk. Specjalisci z https://medicoverdieta.pl/ dobieraja diete tak, ze masz odpowiednia ilosc makro i mikroskladnikow. Masz tez pewnosc, ze ten plan zywieniowy jest odpowiednio dobrany pod twoj organizm a nie jest to jakas dieta cud ktora potem powoduje efekty jojo
Awatar użytkownika
rozowapantera
Posty: 16
Rejestracja: 26 mar 2020, 17:21

Re: Jakie macie sposoby na odchudzanie?

Post autor: rozowapantera »

sposób prosty i każdemu dobrze znany - dieta i ruch. ja zdecydowałam się na pudełka od Wygodnadieta, miałam konsultacje z ich dietetykiem ,pomógł dobrać mi kaloryczność i zrzucam efektywnie kolejne kilogramy :)

bocheńska scena letnia
Awatar użytkownika
polaaaa88
Posty: 14
Rejestracja: 11 lut 2020, 19:24

Re: Jakie macie sposoby na odchudzanie?

Post autor: polaaaa88 »

U mnie działa tylko catering z wygodnaDieta . Jedzenie smaczne , zbilansowane i pobudza moj metabolizm . Wszystko jest zapakowane w pojemniki a teraz to już w ogóle dbają o higienę i przestrzegają wszystkich wytycznych . Mega sprawa .
Awatar użytkownika
Mikaela
Posty: 48
Rejestracja: 25 lut 2020, 12:01

Re: Jakie macie sposoby na odchudzanie?

Post autor: Mikaela »

tym bardziej w tych czasach, lepiej zamówić pudęlka z wygodnej diety niż chodzić po sklepach, zostań w domu jak to mówią
Awatar użytkownika
tygrysek
Posty: 32
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:11

Re: Jakie macie sposoby na odchudzanie?

Post autor: tygrysek »

ja zaczęłam od wprowadzenia zdrowego jedzenia i zaczełam zamawiać posiłki z cateringu WygodnaDieta , dzięki temu jem regularnie , smacznie, zdrowo.
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 31
Rejestracja: 27 cze 2019, 14:11

Re: Jakie macie sposoby na odchudzanie?

Post autor: Olkka »

Dieta i ćwiczenia- to chyba najlepsze i najskuteczniejsze sposoby. Sama mam dietę z Wygodnejdiety, do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i już widzę fajne efekty:)
Awatar użytkownika
Mikaela
Posty: 48
Rejestracja: 25 lut 2020, 12:01

Re: Jakie macie sposoby na odchudzanie?

Post autor: Mikaela »

Olkka pisze: ↑17 kwie 2020, 16:49 Dieta i ćwiczenia- to chyba najlepsze i najskuteczniejsze sposoby. Sama mam dietę z Wygodnejdiety, do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i już widzę fajne efekty:)
nikt nic lepszego nie wymyslił, ja też na wygodnej diecie od po świętach, bo musze zrucić te cholerne 5 kilo przynajmniej
Awatar użytkownika
Renata96
Posty: 13
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:00

Re: Jakie macie sposoby na odchudzanie?

Post autor: Renata96 »

Odpowiednia dieta nie powinna dotyczyć tylko głodówki w celu utraty zbędnych kilogramów, ale ogólnej zmiany nawyków i wprowadzenia regularnych ćwiczeń. A jeśli chodzi o jakieś suplementy, to nie radzę wierzyć w cudowne kapsułki, od których samego łykania stajemy się smuklejsi. Owszem preparaty wspomagajace na przykład spalanie tłuszczów jak https://www.2beslim.pl/beslim/be-slim-fast mogą przynieść wiele korzyści o ile są świadomie dobrana do naszego stanu zdrowia.
Awatar użytkownika
foczka
Posty: 30
Rejestracja: 20 mar 2020, 13:58

Re: Jakie macie sposoby na odchudzanie?

Post autor: foczka »

ja zamowilam poprostu pudelka od wygodnadieta z dieta niskokaloryczna i tyle. kilogramy leca!
Awatar użytkownika
Ahoj
Posty: 100
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:10

Re: Jakie macie sposoby na odchudzanie?

Post autor: Ahoj »

Wiadomo, ze podczas odchudzania, trzeba też się skupić na dobrej diecie i ruchu. Doliczyć do tego mozesz też odpowiednie suplementy dietay. Poczytaj tutaj https://iloveco.pl/piperyna-na-odchudzanie-i-nie-tylko/ o ich zastosowaniu. Na pewno w jakiś sposób wspomoże to Twój organizm.
ODPOWIEDZ