Jakie manakamenty figury chciałabys poprawić operacyjnie?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
MilenaŁaska

Jakie manakamenty figury chciałabys poprawić operacyjnie?

Post autor: MilenaŁaska »

Jakie manakamenty figury chciałabys poprawić operacyjnie?
Czy jest coś, co Ci się w tobie na tyle nie podoba, ze planujesz?
Awatar użytkownika
Roksanna
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:28

Re: Jakie manakamenty figury chciałabys poprawić operacyjnie?

Post autor: Roksanna »

Właściwie podobam się sobie, ale jedyne co mi chodzi po głowie to powiększenie chociaz o 1-2 rozmiary piersi,
bo niestety mam małe i zawsze stanowiło to dla mnie jakiś kompleks.
Nawet czytałam ostatnio w klinice https://saywowclinic.pl/ o różnych możliwościach powiększania piersi i zaczynam się nad tym bardziej zastanawiać. Wiesz, decyzja jeszcze nie podjęta, ale możliwe że zaczne zbierac kaskę na to, że w przyszłości jednak zrobić.

A Ty?
miłła

Re: Jakie manakamenty figury chciałabys poprawić operacyjnie?

Post autor: miłła »

Wielokrotnie się nad tym zastanawiałam i nawet poprawiłam kilka swoich mankamentów :). Przede wszystko przeszłam operację uszu, one zawsze były moim ogromnym kompleksem, odstawały i nie mogłam ich nawet zakryć włosami, operację przeprowadził chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju. To rzetelny lekarz, który zna się na tym, co robi, jest w pełni profesjonalny, po zabiegu nie mam widocznych blizn, uszy teraz wyglądają lepiej, przylegają do mojej głowy, polecam go serdecznie.
Kaluśa

Re: Jakie manakamenty figury chciałabys poprawić operacyjnie?

Post autor: Kaluśa »

Ja nie tylko mam jakieś, które chciałabym poprawić ale już poprawiłam :) Zdecydowałam się po prostu na powiększanie piersi i trafiłam do super Pani doktor Raczkowskiej-Muraszko - https://www.raczkowska.pl/ Super opieka zarówno przed jak i po zabiegu, wszystko konsultowane ze mną i zrobione perfekcyjnie. Ja jestem teraz zdecydowanie pewniejsza siebie i szczęśliwsza
Leśka

Re: Jakie manakamenty figury chciałabys poprawić operacyjnie?

Post autor: Leśka »

Wiele osób się decyduje na poprawę urody i w sumie dobrze. Ale warto pamiętać aby robić to u profesjonalisty. Moja siostra robiła korektę nosa w Szpitalu św. Elżbiety .Tam miała dobra opiekę medyczną ,sam zabieg bardzo dobrze zrobiony, wszystko bez jakich kolwiek komplikacji.
Awatar użytkownika
Lucretia
Posty: 38
Rejestracja: 19 wrz 2020, 0:02

Re: Jakie manakamenty figury chciałabys poprawić operacyjnie?

Post autor: Lucretia »

Ja zdecydowałam się na modelowanie piersi, bo po karmieniu dziecka zostały mi asymetryczne piersi i bardzo się tego wstydziłam. Zabieg się udał, wreszcie mam piękne równe piersi, bardzo mnie to cieszy, jestem pewniejsza siebie. Co do konkretów to zabieg miałam przeprowadzany w Legnicy w Gabinecie Chirurgii Plastycznej i Estetycznej Centrum Medyczne https://www.gabinety-leszczynski.pl/zab ... nie-piersi To bardzo dobra placówka chirurgii plastycznej, jeśli planujecie podobny zabieg a jesteście z okolicy to zachęcam was do sprawdzenia sobie tego ośrodka.
ODPOWIEDZ