Jakie nutridrinki kupić?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
janina1980
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2021, 20:28

Jakie nutridrinki kupić?

Post autor: janina1980 »

Cześć. Mamy mały problem w rodzinie, chociaż naprawdę nie lubię tego słowa w odniesieniu do bliskiej osoby, jednak mój dziadzio jest po dwóch operacjach i niestety ostatnio przeszedł też covid. Jest częściowo samodzielny, ale bywają takie dni, że nie wstaje z łóżka, brakuje mu sił, a dodatkowo też nie ma apetytu. Mogę kupić mi na wzmocnienie jakieś nutridrinki? Jak myślicie?
bettia

Re: Jakie nutridrinki kupić?

Post autor: bettia »

od dłuższego czasu w nutridrinki zaopatruję się w DOZie, wybór produktów mają duży i pod względem ceny wypadają korzystnie a do tego mam blisko do nich
Zuza

Re: Jakie nutridrinki kupić?

Post autor: Zuza »

My też kupujemy te z doz, zdecydowanie najlepiej wypadają cenowo, a pod względem składów to naprawdę wysoka jakość. Kupujemy regularnie, nie ma podwyżek póki co.
dakota

Re: Jakie nutridrinki kupić?

Post autor: dakota »

czy można tam kupić także nutridrinki dla diabetyków? Dziadek ma cukrzycę i naprawdę ciężko u niego z jedzeniem, chcieliśmy trochę wzbogacić jego dietę
ODPOWIEDZ