Kawa działa pozytywnie na organizm

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Różyczka
Posty: 37
Rejestracja: 20 lut 2019, 11:33

Kawa działa pozytywnie na organizm

Post autor: Różyczka »

Znudziła Ci się typowa kawa ze sklepu? Chciałbyś spróbować czegoś nowego? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z kawą z palarni kawy UpCafe.pl. Taka kawa jest naprawdę pyszna i wyjątkowa.
Titana
Posty: 441
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Kawa działa pozytywnie na organizm

Post autor: Titana »

Nie przekonuje mnie to.
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: Kawa działa pozytywnie na organizm

Post autor: mikimaki »

ja nie wyobrazam sobie dnia bez kawy :D jakos bez niej nie funkcjonuje, ale na szczescie mam w domu automat do kawy na ktory wystarczy kliknac i kawka gotowa :)
Jaśka90

Re: Kawa działa pozytywnie na organizm

Post autor: Jaśka90 »

Nie od dziś wiadomo, że kawka super działa na człowieka, ale trzeba ją pić z umiarem. Jeśli ktoś ma zdrowy żołądek, nie choruje na nadciśnenie to nie widzę niczego złego w piciu 1-2 filiżanek dziennie, a mało tego, wydaje mi się to nawet wskazane. Polecam najzdrowsze i najlepsze jakościowo kawy ziarniste. Można je nabyć w jakimś sklepie internetowym, chociażby tu www.kaweo.pl/pl/c/Kawy-Ziarniste/2 Do tego trochę mleczka, ciastko i czego chcieć więcej :)
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: Kawa działa pozytywnie na organizm

Post autor: mila87 »

Lubisz kawę? Jeśli tak to bez wątpienia kawa GBS będzie świetnym rozwiązaniem na poranki przy plotki z koleżanką. To doskonałej jakości kawa, która składa się z doskonałych ziaren, których aromat jest niezwykle ciekawy i bogaty zarazem. Zachęcam zatem do sprawdzenia https://kawaiherbata.com/kawa-gbs-angels-touch-182/ gdzie trafisz na nią. Warto co jakiś czas zmieniać smak i próbować nowych rzeczy w tym obszarze.
ODPOWIEDZ