Kosmetyki do pielęgnacji domowej na zmarszczki

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Emiśka

Kosmetyki do pielęgnacji domowej na zmarszczki

Post autor: Emiśka »

Na co według Was warto będzie zwrócić uwagę jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji domowej, głównie chodzi mi o serie kosmetyków dla kobiet dojrzałych. Macie dla mnie jakieś przydatne wskazówki i oczywiście gdzie warto ich szukać, pozdrawiam i koniecznie dajcie znać jak to wygląda u Was :)
Kaśka43

Re: Kosmetyki do pielęgnacji domowej na zmarszczki

Post autor: Kaśka43 »

W mojej opinii jeżeli chodzi akurat o problem ze zmarszczkami i suchym stanem skóry to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia markę Summe w której znajdziecie serię Cell C Line https://summe.pl/seria/cell-c-line/ z wegańskimi komórkami macierzystymi ze słodkiej pomarańczy. W połączeniu z działaniem przeciwutleniającym witaminy C wzmacnia zdolność skóry do regeneracji :)
Amitkaś

Re: Kosmetyki do pielęgnacji domowej na zmarszczki

Post autor: Amitkaś »

Hej kobitki :) Wiecie co akurat tutaj też mam zdanie, że jeśli chodzi o poradzenie sobie z problemami związany i ze zmarszczkami to w mojej opinii jak najbardziej warto tutaj poświęcić trochę więcej uwagi na serię CELL C LINE https://summe.pl/seria/cell-c-line/ która jest specjalnie przeznaczona właśnie na problemy związane ze starzejącą się skórą, zmarszczkami i słabym nawilżeniem oraz jędrnością. Pozdrawiam i oczywiście udanych efektów życzę!
Emeśka

Re: Kosmetyki do pielęgnacji domowej na zmarszczki

Post autor: Emeśka »

Amitkaś pisze: ↑17 wrz 2021, 8:43 Hej kobitki :) Wiecie co akurat tutaj też mam zdanie, że jeśli chodzi o poradzenie sobie z problemami związany i ze zmarszczkami to w mojej opinii jak najbardziej warto tutaj poświęcić trochę więcej uwagi na serię CELL C LINE https://summe.pl/seria/cell-c-line/ która jest specjalnie przeznaczona właśnie na problemy związane ze starzejącą się skórą, zmarszczkami i słabym nawilżeniem oraz jędrnością. Pozdrawiam i oczywiście udanych efektów życzę!
No i super, dzięki wielkie za informacje! W takim razie zabieram się za poszukiwania co i jak :D
HaniaMeś

Re: Kosmetyki do pielęgnacji domowej na zmarszczki

Post autor: HaniaMeś »

Oj ja też miałam dosyć duże problemy z jędrnością i zmarszczkami, ale wystarczyło tylko zmienić kosmetyki właśnie na summe z serii cell c line. Powiem wam, że bardzo dobrze wpłynęły na moją cerę. Są one naturalne, więc nie zawierają żadnej chemii na co moja cera jest naprawdę czuła.
ODPOWIEDZ