Kraków - jaki ortopeda?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Maksyma1961
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2020, 4:54

Kraków - jaki ortopeda?

Post autor: Maksyma1961 »

Witam serdecznie. W związku z tym, że stale borykam się z bólami kręgosłupa, postanowiłam zapisać się do ortopedy. Możecie polecić mi sprawdzonego specjalistę z Krakowa?
Awatar użytkownika
Rita1991
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2020, 22:39

Re: Kraków - jaki ortopeda?

Post autor: Rita1991 »

W Krakowie serdecznie polecam rehabilitację w https://www.jedynezdrowie.pl/medycyna-n ... bilitacja/. Pracują tam specjaliści z ogromną wiedzą nie tylko z zakresu ortopedii. Są bardzo zaangażowani w leczenie każdego pacjenta, stawiają trafne diagnozy, a przy tym są wyrozumiali i sympatyczni. Prawdziwi lekarze z powołania :)
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Kraków - jaki ortopeda?

Post autor: Bingo »

W krakowie mają dobrych takich lekarzy. Wystarczy szybka rejestracja przez http://www.rehabilitacje.org i wizyta jest już kilka dni później .Ja miałam problemy z kręgosłupem i lekarz bardzo mi pomógł rehabilitacjami i masażami.
Kaśka

Re: Kraków - jaki ortopeda?

Post autor: Kaśka »

Niestety w Krakowie nikogo nie znam, ponieważ mieszkam w Warszawie - i tutaj polecam CM Gamma. Z reguły to chodzę na NFZ ale odkąd zaczęły się problemy z dostaniem się do specjalistów wolę korzystać z prywatnej opieki medycznej. Jako prywatny szpital ortopedyczny zapewnia on kompleksową opiekę szerokiego grona specjalistów w zakresie leczenia i rehabilitacji układu ruchu
Haniaka

Re: Kraków - jaki ortopeda?

Post autor: Haniaka »

Ja jak i cała moja rodzina chodzimy do Gabinetu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Grażyna i Rafał Więcek. Cieszę się, że jakiś czas temu całkiem przypadkiem tam trafiłam, bo okazało się, że to naprawdę świetni specjaliści z wielkim sercem do zawodu i pacjenta! Na miejscu kompleksowa usługa, jest możliwość zrobienia USG czy rehabilitacji. W razie wątpliwości lekarz wszystko wytłumaczy bardzo dokładnie i z cierpliwością odpowie na wszelkie pytania. Serdecznie Ci ich polecam!
Awatar użytkownika
dejko
Posty: 19
Rejestracja: 15 lip 2020, 10:30

Re: Kraków - jaki ortopeda?

Post autor: dejko »

Jeśli nie masz nikogo sprawdzonego w normalnym terminie, to nie czekaj z tym, tylko po prostu maksymalnie szybko załatwiaj badanie gdzieś indziej. U mnie to był Multimed w Wawie, wprawdzie załatwiane przy okazji innej sprawy, ale udało się to zrobić na raz. USG było jakoś po kilku dniach - akurat ktoś wypadł z terminu. No i wychodziłem stamtąd świadomy tego, co się dzieje. Od razu wynik był sprawdzony. Cena normalna, wszystko załatwione na najwyższym poziomie i tak to powinno wyglądać.
saresta

Re: Kraków - jaki ortopeda?

Post autor: saresta »

Co do Multimedu - zdecydowanie polecam ten kierunek. Wszystko odbyło się dokładnie tak, jak tego chcieliśmy. Szybko, ekspresowo, bez żadnych komplikacji. Nowoczesny sprzęt, badanie po kilku dniach, przypomnienie, wizyta na godzinę. I wszystko bez skierowania. Jeśli chodzi o USG i konsultacje - zdecydowanie warto. U mnie chodziło o dosyć poważny temat, udało się wszystko ustalić i pójść dalej. To był słuszny kierunek.
ODPOWIEDZ