Krem do rąk

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Sylwester-67
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2022, 22:32

Krem do rąk

Post autor: Sylwester-67 »

Od jakiegoś czasy mam dość spory problem z przesuszoną skórą na dłoniach, nie wiem czym to jest spowodowane, bo nawilżam swoje ciało i w sumie poza dłońmi takiego problemu nie zaobserwowałam, dlatego jest to dla mnie dość dziwne. Zastanawiam się jaki krem do rąk jest wg Was najlepszy? Czytałam, że warto zwrócić uwagę na krem do rąk z konopi, stosowaliście?
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Krem do rąk

Post autor: lady30 »

Może to efekt działania jakichś środków dezynfekujących? Pamiętam jaka sama przy codziennej dezynfekcji rąk w pracy miałam takie suche dłonie, że aż bolały. Stosowałam te same kremy i balsamy co wcześniej i nie dawały rady z poprawą stanu skóry dłoni. Dlatego zaczęłam czytać, pytać i polecono mi krem do rąk mocno odżywczy z Herbapol Polana, w czerwonym opakowaniu. Koszt rzędu 6-7 zł a jest naprawdę skuteczny. Szybko moja skóra zrobiła się gładsza, podrażnienia udało się zregenerować. Kremy z tej marki są zdecydowanie najlepsze.
taszka

Re: Krem do rąk

Post autor: taszka »

Gdzie warto szukać dobrej jakości kosmetyków? Może polecisz jakieś sklepy, apteki lub drogerie, które oferują produkty, na które można polegać? Gdzie najczęściej kupujesz?
karolajna

Re: Krem do rąk

Post autor: karolajna »

W sumie wszystko zależy czego potrzebujesz ale większość takich produktów dostaniesz na Notino i tam trzeba przyznać że mają przeogromny wybór i przy okazji nie tylko kosmetyki ale i akcesoria
Lizka

Re: Krem do rąk

Post autor: Lizka »

A co racja to racja :) na notino można zawsze dostać jakieś fajne kosmetyki i często są promocje więc warto tam regularnie sobie zaglądać. Ja praktycznie tylko tam zamawiam teraz
AnkaM

Re: Krem do rąk

Post autor: AnkaM »

Świetny kremem do rąk jest krem grejfrut i kokos firmy Ceylona Spa. Jest w 100% wegański, zawiera naturalne składniki, nie zawiera natomiast parabenów, parafiny ani alkoholu. Doskonale nawilża i odżywia skórę. Sprawia, ze jest gładka i miękka. Najlepiej działa, gdy na noc nałoży się większa ilość kremu - rano efekt jest niesamowity.
cherri

Re: Krem do rąk

Post autor: cherri »

mam problemy skórne i zwykłe drogeryjne kremy się u mnie nie sprawdzają, mój dermatolog przepisał mi robiony w aptece krem, w DOZ miałam szybko do odbioru i kosmetyk rewelacja, krótki skład, niedużo kosztował widzę ogromną poprawę
ODPOWIEDZ