lakiery hybrydowe

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
adelajda
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2020, 1:00

lakiery hybrydowe

Post autor: adelajda »

Jakie lakiery hybrydowe warto teraz kupować? Trochę wypadłam z obiegu, długo nie robiłam w ogóle paznokci, ale chciałabym do tego wrócić. Zależy mi na tym żebyście poleciły mi coś naprawdę sprawdzonego.
Adaś12

Re: lakiery hybrydowe

Post autor: Adaś12 »

Do mnie nie przemawiają lakiery hybrydowe, ponieważ wole lakiery klasyczne. Od zawsze były dostępne takie lakiery i według mnie im więcej wymyśla się różnych lakierów tym bardziej niszczą nasze paznokcie. Dlatego też lepsze są według mnie zwyczajne lakiery.
Kamilla365

Re: lakiery hybrydowe

Post autor: Kamilla365 »

Adaś12 pisze: ↑23 wrz 2021, 17:54 Do mnie nie przemawiają lakiery hybrydowe, ponieważ wole lakiery. Od zawsze były dostępne takie lakiery i według mnie im więcej wymyśla się różnych lakierów tym bardziej niszczą nasze paznokcie. Dlatego też lepsze są według mnie zwyczajne lakiery.
Do lakierów hybrydowych warto byłoby mieć paznokcie odpowiednio zadbane, bo ich stan wpływa na trwałość lakierów hybrydowych. Jeśli chcecie o to zadbać to polecam odżywkę Eveline 8w1 Total Action. Stosuję ja, moja siostra, przyjaciółki i odżywka naprawdę wszystkim pomaga.

Obrazek
ODPOWIEDZ