Leczenie zębów

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
supcio
Posty: 94
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:31

Leczenie zębów

Post autor: supcio »

Witajcie, gdzie leczycie zęby? Albo prostujecie je?
Awatar użytkownika
Zuzzanna
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:06

Re: Leczenie zębów

Post autor: Zuzzanna »

Dla zębów zdecydowanie ważne jest również to, czy zostaną wyprostowane i w jaki sposób. To jest na pewno jednym ze sposobów na zachowanie ładnego i zdrowego uśmiechu. U nas w Krakowie, popularnym ortodontami są lekarze pracujący w gabinecie ortolingwa.pl . Jest to certyfikowany salon techniki lingwalnej, czyli aparatów zakładanych na wewnętrzna stronę języka.
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 497
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: Leczenie zębów

Post autor: tormundmilks9 »

Szczoteczka to podstawa, ale jeszcze trzeba jej używać :P . Ja się dodatkowo zaopatrzyłam w szczoteczka soniczna, bo jakoś nie mam przekonania do nitkowania zębów. Cieszę się, że posłuchałam mojego dentystę. Teraz normalnie jak przejeżdżam językiem po zębach to nie czuje żadnego osadu. Zęby są czyściuteńkie i znacznie bielsze. Nawet moi znajomi zauważyli różnice.
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Re: Leczenie zębów

Post autor: alen »

Unikniesz leczenia zębów jeśli będziesz o nie należycie dbać czyli będziesz używać szczoteczki elektrycznej bo daje najlepsze efekty. Ten ranking szczoteczek pomoże ci wybrać najlepszy model https://www.shop-dent.pl/pl/c/Ranking-s ... -2019/1696 i dzięki temu będziesz mieć gwarancję że unikniesz częstych wizyt u dentysty. Może i kosztuje więcej niż zwykła ale szybko się zwróci bo dentystę będziesz odwiedzał o wiele rzadziej niż zwykle.
Awatar użytkownika
kolonel
Posty: 185
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:52

Re: Leczenie zębów

Post autor: kolonel »

Leczenie uzębienia podjęłam w gabinecie https://kaiserziorkiewiczbeata.pl/ . Tam, po specjalistycznej konsultacji założono mi aparat i podjęliśmy się leczenia. Plan ten znakomicie wypalił!
Awatar użytkownika
porzadek
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2020, 0:53

Re: Leczenie zębów

Post autor: porzadek »

Przede wszystkim skutecznie i porządnie dbajcie o swoją higienę jamy ustnej, to nie będzie potrzeby leczenia zębów. Szczoteczki soniczne w tym zakresie są naprawdę skuteczne.
DamianŹ

Re: Leczenie zębów

Post autor: DamianŹ »

Niedawno znalazłem świetny sklep internetowy z profesjonalnymi szczoteczkami https://hellodent.pl/strefa-pacjenta/sz ... w-manualne
ODPOWIEDZ