lekarz od hormonów

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
kazimiera-73
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2022, 22:32

lekarz od hormonów

Post autor: kazimiera-73 »

Hej dziewczyny, czy któraś z was wybrała się może kiedyś do endokrynologa, czyi lekarza od hormonów? Ja chyba będę się musiała na to zdecydować, bo zauważyłam u siebie niektóre objawy, które mogą mówić o nieprawidłowym poziomie hormonów. Czytałam zresztą trochę na ten temat i stąd ten wniosek. Opowiecie mi jak mniej więcej wygląda pierwsza wizyta? :)
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: lekarz od hormonów

Post autor: lady30 »

Zapisanie się do lekarza endokrynologa jest możliwe poprzez stronę https://zdrowie.pzu.pl/ . PZU Zdrowie to centrum medyczne oferujące kompleksowe usługi medyczne, udostępniają korzystne pakiety dla klientów, w tym dla firm. Klienci mogą korzystać z usług także w ramach pojedynczych wizyt.
Kaśka

Re: lekarz od hormonów

Post autor: Kaśka »

Centrum medyczne, które mogę wam polecić to https://vivomed.pl/ oferują takie usługi medyczne jak: reumatologia, urologia, andrologia. Na stronie macie całą ofertę. To bardzo nowoczesna placówka, gdzie pracują doświadczeni specjaliści. Polecam
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 578
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: lekarz od hormonów

Post autor: tormundmilks9 »

Miałem poważny problem z sercem, ale musiałem czekać dwa miesiące na wizytę u lekarza, ponieważ nie było mnie stać na prywatną konsultację. Uważam, że długie kolejki do lekarzy potwierdzają, że system opieki zdrowotnej w kraju pozostawia wiele do życzenia. Zwolnienie terminu jest bardzo istotne, zwłaszcza dla osób czekających. Moim zdaniem lekarz bez kolejek powinien być dostępny w każdym miejscu w Polsce.
syśkaa

Re: lekarz od hormonów

Post autor: syśkaa »

Czy kiedykolwiek zetknęliście się z terminem jak lekarz bez kolejek ? Uważam, że jest to ważne, szczególnie gdy chcemy uniknąć konieczności pojawienia się na uprzednio umówionej wizycie. Przedwcześnie odwołana wizyta umożliwia innemu pacjentowi skorzystanie z wolnego terminu u lekarza specjalisty.
ODPOWIEDZ