leki robione w aptece

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
kalinna

leki robione w aptece

Post autor: kalinna »

jestem ciekawa czy mieliście do czynienia z tego rodzaju lekami? Jak oceniacie ich działanie? Czy wasi lekarza chętnie przepisują tego typu leki? U mnie sie sprawdzają i cieszy mnie że są niedrogie, w DOZ je kilka razy robiłam
Dark

Re: leki robione w aptece

Post autor: Dark »

No właśnie chyba nie wszystkie apteki mają jeszcze taką możliwość, że można skorzystać z opcji wykonania leku przez farmaceutkę. Wiem, że akurat doz ma nowocześnie wyposażone zaplecze do wykonywania takich produktów i warto z tego korzystać :)
Inkaa

Re: leki robione w aptece

Post autor: Inkaa »

Tak, doz bardzo sprawnie realizuje recepty na leki recepturowe, jak mam coś do przygotowania to idę tam. Ceny też mają dobre i nie czeka się długo (zwykle następnego dnia jest do odbioru taki lek).
Fini

Re: leki robione w aptece

Post autor: Fini »

Dzięki za tę informację, bo jakiś czas temu zastanawiałam się właśnie, czy nadal można zrealizować w aptekach taką receptę na produkty wykonany przez farmaceutkę na miejscu. Zastanawiam się czy wykonają też w dozie np. maść z antybiotykiem?
ODPOWIEDZ