Magiczna Klinika we Włocławku

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Magiczna Klinika we Włocławku

Post autor: xixia »

Witajcie :) Czy są tu osoby z Włocławka lub okolic, które miały już okazję korzystać z usług Magicznej Kliniki ? Zamierzam zrobić sobie kilka zabiegów z medycyny estetycznej i szukam najlepszych specjalistów :)
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: Magiczna Klinika we Włocławku

Post autor: pauula »

byłam raz na konsultacji i zabiegu i wrażenia na tyle pozytywne, ze będę decydować się na kolejną wizytę :) bardzo miły lekarz, który przeprowadził porządny wywiad, zaproponował najlepsze dla mnie rozwiązanie a potem perfekcyjnie wykonał zabieg :)
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Re: Magiczna Klinika we Włocławku

Post autor: xixia »

ooo dziekuje! W takim razie idę nieco bardziej pewna :) nie ukrywam, ze zachęcają mnie ceny tych zabiegów - bardzo konkurencyjne.
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Magiczna Klinika we Włocławku

Post autor: kornelka »

no to fakt, ja jeszcze dodam, że tu jakość idzie w parze z dobrymi cenami więc tym bardziej warto. Lekarze z doświadczeniem, bardzo zaangazowani w swoją pracę. No i oferta zabiegowa mocno rozbudowana, jest i botoks i nici i inne zabiegi medycyny estetycznej. wszystko na fajnym poziomie :)
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 124
Rejestracja: 22 wrz 2019, 23:31

Re: Magiczna Klinika we Włocławku

Post autor: pukla123 »

Ja polecam FMC Łódz i lekarzy tam pracujących, to naprawdę przemiły personel. Warto zajrzeć na stronę fmclodz.pl/lekarze/pietruszynski/ i zobaczyć jakie oferuja usługi. Wiele osób ich poleca, także na prawdę są dobrzy.
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Magiczna Klinika we Włocławku

Post autor: annauja »

no to i ja dołączam do grona zadowolonych pacjentek Magicznej Kliniki :) mieszkam w północnej części Polski i zawsze się tu umawiam, poluje na jakieś promocje i wolne terminy :)
Awatar użytkownika
AnitaAN
Posty: 94
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:39

Re: Magiczna Klinika we Włocławku

Post autor: AnitaAN »

Szukając pomocy medycznej warto postawić może też właśnie na prywatne kliniki. Zerknijcie sobie tu na stronkę http://inmedico.pl Myślę, że to centrum medyczne tez się wam przyda w niejednej sytuacji. To miejsce znajduje się w Tychach i będziecie mogli liczyć tu na pomoc podologa, endokrynologa, czy też wielu innych specjalistów.
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Re: Magiczna Klinika we Włocławku

Post autor: xixia »

fajnie, ze tych osob wypowiadających się pozytywnie o Magicznej Klinice jest tak dużo :) ja jestem już umowiona na pierwszą wizytę w polowie stycznia i aż sama jestem ciekawa co ciekawego mi zaproponują :)
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Magiczna Klinika we Włocławku

Post autor: annauja »

możesz być pewna, ze na pewno dobrze Ci doradzą. Tu nie naciągają na zbędne koszta i jeśli jakiś zabieg nie ma sensu to na pewno będą go odradzać a zaproponują coś bardziej optymalnego. Ciekawe do kogo trafisz :)
ODPOWIEDZ