Maska od Inoar - warto?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Mirosława

Maska od Inoar - warto?

Post autor: Mirosława »

Chcę zrobić w końcu coś dla moich włosów, bo po całej zimie i zabiegach chemicznych, którym się poddałam, wyglądają one bardzo źle. Znajoma poleciła mi zastosowanie nawilżającej maski Absolut DayMoust od Inoar i zastanawiam się, czy na prawdę ona tak dobrze działa. Macie może jakieś doświadczenia z nią związane?
Oleńczuk

Re: Maska od Inoar - warto?

Post autor: Oleńczuk »

Ja stosowałam tę neskę i to co mogę powiedzieć to to, że naprawdę świetnie nawilża włosy. Wiem, że zawiera ekstrakty roślinne i olejki, które dbają o prawidłowy poziom nawilżenia, co dla mnie było najważniejsze podczas wyboru produktu na włosy. Na pewno do niej wrócę.
Grażyna

Re: Maska od Inoar - warto?

Post autor: Grażyna »

Fajna sprawa, bo ja też stosowałam tę maskę jako wsparcie dla moich włosów po wielu różnych zabiegach fryzjerskich. Jak najbardziej jestem zadowolona z tego produktu i z całą pewnością mogę Ci polecić, byś śmiało przetestowała tę maskę również na sobie :)

n bmi
Aniołek

Re: Maska od Inoar - warto?

Post autor: Aniołek »

Na pewno warto. Ja mam problemy z przesuszonymi włosami i mało który produkt był w stanie mi pomóc. Dopiero właśnie ta maska Absolut od inoaru zadziałała w sposób satysfakcjonujący i moje włosy są nie tylko wygładzone, ale też bardzo przyjemne w dotyku.
Mirosława

Re: Maska od Inoar - warto?

Post autor: Mirosława »

W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak tylko sięgnąć po tę maskę i liczyć na szybki efekt :D Teraz konieczne muszę ogarnąć, gdzie mogłabym się za to zabrać. Już nie mogę się tego doczekać, bo w końcu chcę wrócić do moich włosów sprzed zabiegów chemicznych :P
miśka21

Re: Maska od Inoar - warto?

Post autor: miśka21 »

Maski do włosów są różne. Kwestia dobrania odpowiedniej do swoich problemów czy potrzeb. Ja polecam wzmacniającą Density Collection Grzegorz Duży, rewelacja. Super skład, głównie naturalne składniki. Wzmacnia, nawilża, regeneruje, nawet opóźnia proces siwienia :)
PORAŻKA

Re: Maska od Inoar - warto?

Post autor: PORAŻKA »

JA NIE POLECAM! FATALNY SKŁAD! KOSMETYKI PRZEREKLAMOWANE PRZEZ PSEUDO CELEBRYTKĘ. PORAŻKA!
JA NIE POLECAM! FATALNY SKŁAD! KOSMETYKI PRZEREKLAMOWANE PRZEZ PSEUDO CELEBRYTKĘ. PORAŻKA!
JA NIE POLECAM! FATALNY SKŁAD! KOSMETYKI PRZEREKLAMOWANE PRZEZ PSEUDO CELEBRYTKĘ. PORAŻKA!
JA NIE POLECAM! FATALNY SKŁAD! KOSMETYKI PRZEREKLAMOWANE PRZEZ PSEUDO CELEBRYTKĘ. PORAŻKA!
Tośkaa21

Re: Maska od Inoar - warto?

Post autor: Tośkaa21 »

Ja sama stosowałam tę maskę u siebie i jestem pod dużym wrażeniem. Wcześniej nic nie chciało mi pomóc, a teraz moje włosy wyglądają naprawdę dobrze. Jeśli jeszcze nie znacie tej marki, to śmiało się przekonajcie, dlaczego tyle kobiet ją poleca na swoim przykładzie :)
ODPOWIEDZ