Męczący kaszel

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Męczący kaszel

Post autor: jessica »

W jaki sposób radzicie sobie z męczącym kaszlem. Wiem, ze czasami bywa bardzo uporczywy i ciężko sobie z nim poradzić. U mnie ostatnio bardzo skuteczny okazał się ten syrop http://apicold.pl/apicold-syrop-na-kaszel-dla-dziecka . Miałam bardzo podrażnione gardło, na szczęście załagodzin ten objaw i kaszel ustał.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 72
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:53

Re: Męczący kaszel

Post autor: lajla »

a u doroslych?
Awatar użytkownika
kolaczka
Posty: 150
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:42

Re: Męczący kaszel

Post autor: kolaczka »

A takie domowe sposoby https://tantumverde.pl/blog/domowe-spos ... legliwosci probowaliscie? Moze sie uda zwalczyc ! u mnie zawsze najlepiej dzialaja.
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 103
Rejestracja: 19 paź 2019, 21:56

Re: Męczący kaszel

Post autor: Celina »

U nas też kiedy tylko pojawia się problem z kaszlem, sięgamy po syrop Apicold. Ma świetny, bo naprawdę naturalny skład i działa, więc to najlepsze rozwiązanie :)
Awatar użytkownika
walicka
Posty: 73
Rejestracja: 03 sie 2019, 15:34

Re: Męczący kaszel

Post autor: walicka »

O sposobach radzenia sobie z suchym kaszlem możecie poczytać szeroko tutaj: https://apteline.pl/artykuly/przyczyny- ... chy-kaszel Nie zawsze trzeba decydować się na leki, można też spróbować kurować się naturalnie. Syrop z buraka czerwonego działa bardzo dobrze, a każdy może go bez problemu wykonać w domowych warunkach.
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Męczący kaszel

Post autor: DAMKA »

Męczący kaszel może być objawem wielu chorób tak naprawdę. Dlatego jeśli nie przechodzi to lepiej wybrać się do lekarza, żeby zbadał. Tym bardziej, że jest różnica między grypą a przeziębieniem i postawienie trafnej diagnozy jest kluczowe i decyduje o sposobie leczenia.
duśka

Re: Męczący kaszel

Post autor: duśka »

Pierwsze co można spróbować to domowe sposoby na kaszel, w aptece też polecą jakiś syrop, jesli nie pomoże to trzeba iść do lekarza rodzinnego, zrobić badania. Niektóre obiawy sami możemy wyleczyć domowy sposób na ból gardła znajdziemy w internecie, nawet starsze osoby babcie mogą też podpowiedzieć co jest dobre,.
ODPOWIEDZ