Medix.wroc.pl - opinie

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
mojra
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2020, 19:19

Medix.wroc.pl - opinie

Post autor: mojra »

Witajcie! Czy ktoś z Was miał okazję korzystać z usług Centrum Medycznego Medix we Wrocławiu? Może macie jakieś swoje spostrzeżenia?
Awatar użytkownika
polianna94
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 6:11

Re: Medix.wroc.pl - opinie

Post autor: polianna94 »

W Medix maja super lekarzy specjalistów, którzy maja olbrzymia wiedzę i z zaangażowaniem traktują każdego pacjenta.
Awatar użytkownika
Patrycjusz
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2020, 5:24

Re: Medix.wroc.pl - opinie

Post autor: Patrycjusz »

W moim przypadku kluczowe bylo znalezienie lekarza pediatry, który ma dobre podejście do dzieci. Niestety moje szkraby zawsze ciężko znoszą wizytę u lekarza, ale od kiedy trafiłem do Medix trauma zmieniła się w miły obowiązek.
Awatar użytkownika
julian-73
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2020, 6:42

Re: Medix.wroc.pl - opinie

Post autor: julian-73 »

Potwierdzam, lekarze w Medix są najlepsi w swoim fachu. Polecam szczególnie lekarza ortopedę, który pomógł mi wrócić do pełnej sprawności po kontuzji Pana doktora Krzysztofa Tokarczuka.
Awatar użytkownika
Janina_95
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2020, 6:52

Re: Medix.wroc.pl - opinie

Post autor: Janina_95 »

W poprzednich przychodniach medycznych moje objawy były bagatelizowane. Na szczęście w Medixie zrobili mi kompleksowe badania i szybko wdrożono leczenie, co uchroniło mnie moja rodzinę przed dalszymi, możliwymi konsekwencjami.
Awatar użytkownika
Eliot-84
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2020, 6:48

Re: Medix.wroc.pl - opinie

Post autor: Eliot-84 »

Dr Jacek Górski to świetny specjalista w zakresie okulistyki. Polecam przychodnię Medix
Awatar użytkownika
Jarmiła_84
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2020, 12:44

Re: Medix.wroc.pl - opinie

Post autor: Jarmiła_84 »

Śmiało mogę powiedzieć, że w przychodni Medix panuje rodzinna atmosfera. Nie ma tutaj żadnej nerwówki, czego często można doświadczyć w innych tego typu placówkach. Terminy nie sa odległe i zapisywana jest taka ilość pacjentów, jaka danego dnia może być obsłużona.
Awatar użytkownika
marianna64
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2020, 7:07

Re: Medix.wroc.pl - opinie

Post autor: marianna64 »

Ceny usług sa na prawdę przystępne. Nie nadwyrężają portfela, co powoduje, że sa dostępne praktycznie dla każdego.
Awatar użytkownika
chwalislawa78
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2020, 11:14

Re: Medix.wroc.pl - opinie

Post autor: chwalislawa78 »

Przeprowadzilam się jakiś czas temu do Wrocławia i Medixa poleciła mi koleżanka z pracy. Bardzo jestem jej za to wdzięczna, bo oszczędziło mi to sporo nieprzyjemnych doświadczeń, które zazwyczaj miałam podczas poszukiwań właściwej przychodni.
Awatar użytkownika
Pachomiusz
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 23:58

Re: Medix.wroc.pl - opinie

Post autor: Pachomiusz »

Jestem pacjentem przychodni Medix od wielu lat. Uważam, że to najlepsza przychodnia we Wrocławiu. Zasługuje na to określenie, ze względu na dostępność wielu usług, na które musiałbym czekać w kolejce w innych przychodniach, jak również profesjonalny i miły personel. Polecam!
róza

Re: Medix.wroc.pl - opinie

Post autor: róza »

A znacie https://cmwitolin.pl/? Przychodnia na NFZ Witolin zaprasza wszystkich pacjentów z Warszawy i okolic. Wykonuj mi.in. badanie USG serca, nerek czy węzłów chłonnych
adaśka78

Re: Medix.wroc.pl - opinie

Post autor: adaśka78 »

My przenieśliśmy się tutaj https://cmp.med.pl/cmp-goclaw/pediatra/, po tym jak po raz 3 nasz lekarz odesłał nas na tele poradę. Pełna opieka i to bez problemów. Malutka już lepiej, szkoda że tak długo zwlekałam.
ODPOWIEDZ