Metoda włoskowa brwi

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
małgosza
Posty: 14
Rejestracja: 23 mar 2019, 19:13

Metoda włoskowa brwi

Post autor: małgosza »

Metoda włoskowa brwi - makijaż permanentny Warszawa, makijaż stały brwi metodą włoskową, rekonstrukcja brwi z ekstremalnie naturalnym efektem, wyrysowanie włosków, pigmentacji powierzchni łuków brwiowych zgodnie z ich naturalną linią oraz kierunkiem porostu włosków. Makijaż permanentny Newlooks cena.
Awatar użytkownika
madziula
Posty: 74
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:13

Re: Metoda włoskowa brwi

Post autor: madziula »

Po raz pierwszy spotyka się z taką metodą jeśli chodzi o brwi. Ale czy od razu trzeba decydować się na taki makijaż by poprawić wygląd naszych brwi? Otóż właśnie nie, bo sama znalazłam rewelacyjną metodę. Otóż zakpiłam świetny żel do brwi Giordani Gold na https://pl.oriflame.com/products/product?code=31430 i muszę przyznać, że bardzo dobrze poprawia wygląd brwi i poprawia ich wygląd. Jak dla mnie bardzo dobrze się sprawdza
Awatar użytkownika
julka
Posty: 224
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:06

Re: Metoda włoskowa brwi

Post autor: julka »

Ja też od jakiegoś czasu myślę o brwiach. Trafiłam na ofertę tego salonu https://www.bodybar.com.pl/ i chyba skorzystam z jego usług. Z tego co widziałam wybór zabiegów jest bardzo duży a ceny nie odstraszają. Chciałabym zrobić sobie m.in brwi, usta i depilacje. Czas najwyższy zadbać o siebie.
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Metoda włoskowa brwi

Post autor: Bingo »

Ja akurat nie polecam takiego makijażu - może być tak ze nam się po jakimś czasie taki makijaż nie spodoba a tu nie jest tak latwo go usunąć. No i to problem oraz spore koszty. Ja lubię eksperymentować ze swoim wyglądem jednak stawiam na makijaż który jest trwaly moźe przez kilkanaście godzin i jestem zadowolona - bo jeśli coś mi nie spasuje to po prostu go zmywam. Ostatnio na ślub kuzynki zdecydowalam się na taki śliczny makijaż przy pomocy i porad Mobile Salon www.mobilesalon.net - podobają mi się ich triki , dzięki którym zakryłam wszystkie niedoskonałości :)
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: Metoda włoskowa brwi

Post autor: mikimaki »

Ja się bardzo przekonałam do laminacji brwi - dzięki temu nie muszę dziennie przy makijażu poświęcać czasu na układanie i malowanie ich. Super robią to padnie w https://www.madameart.pl/ Super salon - nie tylko super wykonanie ale też extra atmosfera
izuńka

Re: Metoda włoskowa brwi

Post autor: izuńka »

Jeśli chcesz mieć fajnie i dobrze zrobione brwi to zgłoś się do gabinetu Magdaleny Bąk na Karwińskiej w Warszawie. Pani Magda to perfekcjonistka i każda jedna kreseczka jest zrobiona z rozmysłem. Dlatego brwi od pani Magdy są po prostu idealne: dobrane do rysów twarzy, tak by wszystko dobrze się komponowało razem.
ODPOWIEDZ