Modelowanie sylwetki - urządzenia kosmetyczne

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Leńka

Modelowanie sylwetki - urządzenia kosmetyczne

Post autor: Leńka »

Cześć :)
Chciałbym zapoznać Wasze opinie na jakie urządzenia do modelowania sylwetki warto zwrócić uwagę i jednocześnie jakie rozwiązania przynoszą realne korzyści dla Waszych klientek jeżeli chodzi o modelowanie i kształtowanie sylwetki. Pomożecie, bo sama nie wiem w jakim kierunku warto pójść, pozdrawiam!
PaulinkaEś

Re: Modelowanie sylwetki - urządzenia kosmetyczne

Post autor: PaulinkaEś »

Tutaj na myśl przychodzi mi jedno urządzenie, a dokładnie jest to iMoos w przypadku którego unikatowe połączenie technologii pozwala na modelowanie i konturowanie ciała , redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz odmłodzenie twarzy. My zdecydowaliśmy się na niego w zeszłym roku i przyznam, że naprawdę klientki sa pozytywnie zaskoczone. Możesz sprawdzić go sobie lepiej na https://ifapro.pl/imoos/ i poznać całą technologię działania :)
Miśka44

Re: Modelowanie sylwetki - urządzenia kosmetyczne

Post autor: Miśka44 »

bardzo dobry kierunek i myślę, że jak najbardziej warto poświęcić mu więcej uwagi jeżeli jesteście na etapie poszukiwań najwyższej jakości która już została sprawdzona i bardzo dobrze oceniona przez wiele osób to jak najbardziej iMoos zasługuje na więcej uwagi tym bardziej od tej strony samej technologii. Daj znać jak już będzie po wszystkim!
Olśka

Re: Modelowanie sylwetki - urządzenia kosmetyczne

Post autor: Olśka »

Osobiście uważam, że to bardzo dobry kierunek jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy i jednocześnie dobrej ceny w zakresie skutecznego radzenia sobie z problemami modelowania sylwetki. W ofercie IfaPro można znaleźć wysokiej klasy urządzenia które pozwalają na naprawdę fajny rozwój w zakresie kosmetologii.
Fiońka41

Re: Modelowanie sylwetki - urządzenia kosmetyczne

Post autor: Fiońka41 »

Zdecydowanie jeżeli chodzi o iMoos to urządzenie które pozwala na selektywne odchudzanie z zastosowaniem nowoczesnej i bezbolesnej technologii. Dlatego dobrze sobie na https://ifapro.pl/imoos/ zapoznać się ze sprzętem dokładnie, to nie będę się rozpisywała bo też od razu można się skontaktować z asystentem. Jednak potwierdzę ze warto.
ODPOWIEDZ