najlepsze zabiegi na twarz

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Dąbrówka
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2023, 18:50

najlepsze zabiegi na twarz

Post autor: Dąbrówka »

Cześć wszystkim! Ostatnio zauważyłam, że moja skóra traci jędrność i elastyczność, a także pojawiają się pierwsze zmarszczki. Postanowiłam więc poszukać skutecznych rozwiązań, które pomogą mi zachować młody i zdrowy wygląd mojej twarzy. Przede wszystkim zainteresowała mnie wolumetria twarzy. Czy ktoś z was zdecydował się na taki zabieg i może podzielić się opinią? Bardzo mi na tym zależy, z góry wam dziękuję :)
Pawlik

Re: najlepsze zabiegi na twarz

Post autor: Pawlik »

Męska pielęgnacja przechodzi znaczną ewolucję, odpowiadając na zmieniające się oczekiwania i potrzeby mężczyzn - https://marcinkaminski.pl/uslugi-kosmet ... -mezczyzn/ . Coraz więcej panów decyduje się na eksplorację różnorodnych zabiegów kosmetycznych, które pomagają im zachować młody wygląd i poczucie pewności siebie. Zabiegi na twarz, takie jak peelingi czy mezoterapia, oraz zabiegi na ciało, np. liposukcja czy zabiegi na cellulit, są teraz dostępne dla mężczyzn w wielu gabinetach kosmetycznych. To znak, że męska pielęgnacja staje się coraz bardziej zindywidualizowana i dostosowana do potrzeb współczesnego mężczyzny, który dba nie tylko o swoje zdrowie, ale także o swój wygląd zewnętrzny.
Awatar użytkownika
Agnieszka
Posty: 91
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:23

Re: najlepsze zabiegi na twarz

Post autor: Agnieszka »

O tej porze roku trzeba uważac z kwasami, i po ich zastosowaniu chronic twarz przed slońcem bo można dostac przebarwien. Ja ostatnio przez przypadek( akurat byla promocja w Super=Farm)) spróbowałam kremy i tonic z serii AA prestige ( to te co reklamuje je Kaja), uważam ze są niezłe za tą cenę. Dobre są też dla mnie kremy Iwostin czerwona seria dla skóry dojrzałej.

Warto jest też zerknąć sobie na stronę
www.e-urodowo.pl

Jest tutaj wiele porad dotyczących pielęgnacji.
ODPOWIEDZ