Niedrogi psycholog na Śląsku?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Tarlik
Posty: 71
Rejestracja: 25 wrz 2019, 17:32

Niedrogi psycholog na Śląsku?

Post autor: Tarlik »

Niedrogi co nie znaczy słaby. Znacie jakiegoś?
Awatar użytkownika
Roksanna
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:28

Re: Niedrogi psycholog na Śląsku?

Post autor: Roksanna »

Ceny prywatnych wizyt u psychologa są do siebie bardzo podobne. Wiem bo kiedyś też próbowałam znaleźć kogoś niedrogiego. Najwięcej zawsze kosztuje pierwsza wizyta u psychologa, następne są z reguły 10 - 20 procent tańsze.
Jak szukasz kogoś ze Śląska to możesz spokojnie przejrzeć stronę Michaliny Zakrawacz i zobaczyć w jakiej tematyce się specjalizuje https://wdobrymkierunku.com/pierwsza-wizyta/

Może akurat :)
nadia333

Re: Niedrogi psycholog na Śląsku?

Post autor: nadia333 »

Szczerze polecam Wam poradnię Harmonia (Luxmed) we Wrocławiu. Tutejsi specjaliści (psychologowie, psychiatrzy, terapeuci) są super profesjonalni. Mają indywidualne podejście do każdego pacjenta, okazują ludziom ogrom wyrozumiałości i realnie pomagają. Ceny wizyt zaczynają się od 170 zł - moim zdaniem to naprawdę niewielkie pieniądze wziąwszy pod uwagę jakość usług (szybkie terminy konsultacji, efektywne terapie, życzliwość personelu). Ja dzięki psychoterapii w poradni Harmonia dosłownie stanęłam na nogi po trudnych przeżyciach związanych z rozwodem i kolejno utratą pracy.
ODPOWIEDZ