normolife.com opinie

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Adela73
Posty: 7
Rejestracja: 08 mar 2020, 17:56

normolife.com opinie

Post autor: Adela73 »

Hej kochane. Powiedzcie mi, czy któraś z was miała przyjemność korzystać z sesji w komorze normobarycznej w normolife.com? Przypadkiem znalazłam informację o takiej usłudze w sieci i wygląda to bardzo ciekawie. Ceny nie są bardzo wysokie, więc chętnie spróbuję, ale chciałabym poznać opinie kogoś, kto już korzystał.
Awatar użytkownika
Aida_93
Posty: 8
Rejestracja: 10 lut 2020, 8:45

Re: normolife.com opinie

Post autor: Aida_93 »

To jest mega innowacyjna inicjatywa. Byłam na sesji w www.normolife.com w Konstancinie i na pewno wrócę tam ponownie. Uczucie po sesji jest naprawdę super, jak najbardziej warto spróbować.
Awatar użytkownika
Amalia72
Posty: 3
Rejestracja: 20 sty 2020, 7:25

Re: normolife.com opinie

Post autor: Amalia72 »

Ja też bardzo polecam normolife.com. Tlenoterapia dobrze wpływa na odporność, ale poza tym ma mnóstwo innych pozytywnych skutków. Sama zobaczysz, jak świetnie będziesz się czuła po kilku sesjach.
Awatar użytkownika
Bartlomieja_73
Posty: 5
Rejestracja: 06 gru 2019, 12:32

Re: normolife.com opinie

Post autor: Bartlomieja_73 »

To, co robi normolife.com to nowość na rynku, nie kojarzę, żeby ktoś jeszcze oferował taką usługę. Moim zdaniem ciężko ocenić skuteczność terapii tlenem od razu. To jest raczej profilaktyka, z efektami długofalowymi. Jeśli będziesz regularnie korzystać, podziękujesz sobie za parę lat ;)
Awatar użytkownika
Anna1996
Posty: 2
Rejestracja: 02 maja 2020, 13:16

Re: normolife.com opinie

Post autor: Anna1996 »

Też tak uważam. Po jednej sesji w Normolife faktycznie poza lepszym samopoczuciem (co samo w sobie jest bardzo pozytywnym efektem) ciężko o efekty. Ale warto tu zaznaczyć, że to jest po prostu chwila relaksu dla siebie, a dla mnie to bardzo ważne.
ODPOWIEDZ