Pen do microbladingu

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Martynał

Pen do microbladingu

Post autor: Martynał »

Pen do microbladingu piórko do makijażu permanentnego https://www.permanentny.com/pen-do-microblading Chcesz wykonywać perfekcyjny MICROBLADING i gwarantować swoim Klientkom precyzyjne odtwarzanie brwi z gwarancją naturalnego efektu? Potrzebujesz profesjonalnego piórka do makijażu permanentnego, które pozwoli Ci wykonywać zabieg MICROBLADING na najwyższym poziomie. MAKIJAŻ PERMANENTNY brwi metodą MICROBLADING zyskuje coraz większą popularność na całym świecie
stwórca

Re: Pen do microbladingu

Post autor: stwórca »

Bardzo fajny efekt daje zabieg microbaldingu, ale wiele zależy nie tylko od samego pena, ale też i umiejętności stylistki. Ja się szkolę pod okiem Pani Patrycji Zielińskiej https://www.patrycjazielinska.pl/szkole ... lading-6d/ wiem, że ona jest najlepsza, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju kursy z zakresu stylizacji oka. A jeśli jesteście z Warszawy, to polecam Wam też jej salon wykonujący takie usługi.
ODPOWIEDZ