Podpaski czy tampony?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Aśka

Podpaski czy tampony?

Post autor: Aśka »

Dziewczyny, wolicie używać podpasek czy tamponów? Co Wam się lepiej sprawdza, co jest wygodniejsze? Ja sama bardziej zwracam uwagę na to z czego są zrobione te produkty. Wybieram takie naturalne z Masmi z bawełny organicznej, które nie podrażniają i nie powoduje infekcji;)
Andżela

Re: Podpaski czy tampony?

Post autor: Andżela »

No ja zdecydowanie stawiam na tampony- zwłaszcza w lecie gdy szykuję się na plażowanie;) Szczerze, to jakoś nigdy nie zwracałam uwagi na skład tamponów- może to i mój błąd, bo niestety często borykam się z podrażnieniami ale nie przypuszczałam, ze taka może być tego przyczyna. Masmi mówisz? Koniecznie sprawdzę, jeśli faktycznie są z bawełny organicznej to na pewno się na nie przerzucę;)
Zosieńka

Re: Podpaski czy tampony?

Post autor: Zosieńka »

Ja używam i podpasek i tamponów:) Ważne jest dla mnie to, żeby były naturalne. Też uważam, że Masmi ma najlepsze produkty, hipoalergiczne, chłonne, bawełna z której są wykonane produkty jest najzdrowsza na świecie i mają na to odpowiednie certyfikaty;) No i wszystko jest biodegradowalne;)
ODPOWIEDZ