powracające problemy z uchem

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
werma

powracające problemy z uchem

Post autor: werma »

Mój tato od jakiegoś czasu ma problem z powracającym zatkaniem uszu woskowiną, więc co jakiś czas ląduje u laryngologa. Jest to dla niego na pewno uciążliwe, chciałabym mu jakoś pomóc, może kupić coś do uszu żeby zapobiec takim sytuacjom. Czy znacie jakieś produkty, które by były pomocne?? Przeglądam apteki internetowe i patrzę co ludzie polecają, znalazłam między innymi Vaxol, zawiera oliwę oliwek, która ma pomóc w rozpuszczaniu woskowiny i ułatwić higiene
łoska

Re: powracające problemy z uchem

Post autor: łoska »

znam vaxol, kilka lat go używam, w sumie to używamy, bo każdy z domowników stosuje, aplikuję ten spray dzieciom, w tym rocznemu synkowi. Bardzo się cieszę, że aplikatora można używać pod każdym kątem, to bardzo ułatwia życie przy maluszku. Aplikator jest tak skonstruowany, że nie da się go za głęboko wcisnąć. Nic się nie pieni i nie łaskocze w ucho, a moje dzieci są bardzo czułe na tym punkcie. Podsumowując to taki produkt, który warto mieć w domu
ODPOWIEDZ