Problemy w jamie ustnej

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Aldi37

Problemy w jamie ustnej

Post autor: Aldi37 »

Dziewczyny, co na afty w jamie ustnej najlepiej? Pojawił się u mnie stosunkowo niedawno ten problem i zastanawiam się czy są może jakieś produkty, które są bardziej skuteczne niż inne?
serena

Re: Problemy w jamie ustnej

Post autor: serena »

Sprawdź może ten żel aftident.pl - używałam już różnych produktów i ten moim zdaniem działa najlepiej. Stosowałam na afty, bardzo szybko łagodzi i zawiera mentol co dodatkowo pomaga.
Ķączka1

Re: Problemy w jamie ustnej

Post autor: Ķączka1 »

O jame ustną też trzeba bardzo dbać a bardzo często niestety jest przez nas "olewana". Ja obecnie mam stały rytuał i zawsze korzystam pierw ze szczoteczki i pasty a potem płynu do płukania ust
Malwinka20

Re: Problemy w jamie ustnej

Post autor: Malwinka20 »

co racja to racja, często nie dbamy odpowiednio o higienę jamy ustnej. A czego używasz? masz jakiś dobrej jakości plyn do plukania który nie ma nieprzyjemnego smaku?

telewizory samsung czy sony
Ķączka1

Re: Problemy w jamie ustnej

Post autor: Ķączka1 »

Ja ogólnie zwykle zamawiam sobie ten https://www.notino.pl/lacalut/aktiv-ply ... my-ustnej/ Ma spoko smak, jest wydajny, cena nie jest wysoka :) wiec wszystko spoko
Wiki97

Re: Problemy w jamie ustnej

Post autor: Wiki97 »

Bardzo pomocy temat dziewczyny, dzięki. Ja osobiście zdecydowałam się na żel Aftident i jestem bardzo zadowolona. Problem aft u mnie, zniknął naprawdę szybko. Kupiłam, tutaj w świetnej cenie https://www.skleporto.com.pl/aftident-o ... -1874.html

mały telewizor led
Aldi37

Re: Problemy w jamie ustnej

Post autor: Aldi37 »

Dzięki za pomoc! Kupiłam Aftident i super sobie poradził z aftami u mnie, co mogę napisać to już na samym początku łagodzi ból i cena bardzo przystępna. Buziaki :*
Karolka91

Re: Problemy w jamie ustnej

Post autor: Karolka91 »

Też szukam czegoś na afty, właśnie dorobiłam się jednej niedawno i strasznie mi przeszkadza... Przekonałyście mnie swoimi opiniami do spróbowania tego żelu Aftident. Produkt jest tani, więc można spróbować :)
Karolka91

Re: Problemy w jamie ustnej

Post autor: Karolka91 »

Tak jak zapowiedziałam, tak zrobiłam :D Dziękuję za ten temat i polecenie. Żel Aftident dawał taki przyjemny efekt chłodzenia i znieczulenia, dzięki czemu afta nie przeszkadzała mi już aż tak bardzo. Z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt :)
Gazda

Re: Problemy w jamie ustnej

Post autor: Gazda »

W drogeriach są dostępne różne produkty do higieny jamy ustnej, które pomagają zapobiec takim problemom. Systematycznie używam płynu do płukania jamy ustnej i nici dentystycznej, oczywiście regularnie myję zęby. Raz na jakiś czas chodzę na usuwanie kamienia nazębnego, leczę ubytki. To także zmniejsza szanse na pojawienie się aft.
ODPOWIEDZ