psychiatra

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 46
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:53

psychiatra

Post autor: deborah »

Psychiatra w Krakowie - szukam godnego zaufania specjalisty. Znacie kogoś?
Awatar użytkownika
still_alice
Posty: 104
Rejestracja: 27 maja 2020, 13:54

Re: psychiatra

Post autor: still_alice »

Jakieś nazwiska?

sterownik ethernet
ewka92

Re: psychiatra

Post autor: ewka92 »

Jak szukacie dobrego psychiatry, to koniecznie zajrzyjcie na https://virtus.bialystok.pl/osrodek-lec ... en-oferta/ - maja szeorką ofertę jeśli chodzi o wsparcie dla osób uzależnionych, borykających się z depresją czy innymi problemami psychicznymi. Zachęcam do odwiedzenia ich strony- tam znajdziecie pełną informację o ofercie. W Virtus znajdziecie świetnych, doświadczonych lekarzy z bardzo dobrym podejściem do każdego pacjenta.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 104
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:08

Re: psychiatra

Post autor: kasiunia »

Dzisiejszy pęd życia i oczekiwania zawodowe ,że wiele osób może sobie nie radzić z tymi problemami.Nic zatem dziwnego ,że wiele z tych osób poszukuje pomocy u lekarzy specjalistów.Wizyty u psychiatry to już w zasadzie norma - szczególnie w dużych firmach. Na przeciw oczekiwaniom pacjentów klinika Psychomedic https://psychomedic.online/ ,udziela porad online - tzn. przez wideo. Lekarze są bardzo empatyczni i skuteczni.Po to w końcu udajemy się do lekarzy.
Awatar użytkownika
kolonel
Posty: 185
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:52

Re: psychiatra

Post autor: kolonel »

Spotkania u psychiatry https://poradnia-rodzinna.pl/ pozwoliły naszej rodzinie wstać na nogi. I całe szczęście, gdyż była to dokładnie ta kwestia, której to było nam trzeba. Zrozumieliśmy jako rodzina nasze zachowania , a przede wszystkim na nowo się pokochaliśmy.
Awatar użytkownika
Sajbin
Posty: 85
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:18

Re: psychiatra

Post autor: Sajbin »

Jeśli występuje problem takiej natury to bardzo dobrze jest iść do odpowiedniego psychologa. Moja kuzynka chodzi do przychodni Nasz Lekarz, tam maja zarówno poradnię psychologiczna i wielu specjalistów. To bardzo ważne aby umieć sobie pomóc. Dobrze jest tam najpierw zadzwonić ,to z powodu pandemii, umówią na najbardziej dogodny termin.
ODPOWIEDZ