Ratunek dla dziewczyn

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
saboś

Ratunek dla dziewczyn

Post autor: saboś »

Cześć dziewczyny - czy uważacie że ustawa która zabrania kobietom aborcji jest napisana we właściwy sposób? Czy uważacie, że to ma sens? Dla mnie warto szukać jakiegoś rozwiązania takiego jak https://tabletki-poronne.com gdzie szybko i skutecznie można przerwać ciążę.
beatą

Re: Ratunek dla dziewczyn

Post autor: beatą »

Ta ustawa nie powinna istnieć, jak można łamać prawa kobiet? Kupowanie tabletek wczesnoporonnych nie powinno być nielegalne w Polsce. Dobrze że istnieją takie organizację jak https://girlinneed.pl/gdzie-kupic-tabletki-poronne/ w której zamówisz tabletki z dostawą do domu.
Zośka

Re: Ratunek dla dziewczyn

Post autor: Zośka »

Ta ustawa jest skandaliczna i godzi w prawa kobiet. U nas zamiast myśleć prospołecznie myślą ideologicznie. W Czechach jest dużo bardziej tolerancyjne prawo w wielu kwestiach. Aborcja jest tam dozwolona do 12 tygodnia ciąży. A u nas? Wstyd. Jeśli kobieta chce usunąć ciążę to i tak ją usunie wyjeżdżając właśnie do Czech. 5 km od polskiej granicy jest klinika aborcyjna Stonava, więc daleko nie trzeba szukać.
Mariń

Re: Ratunek dla dziewczyn

Post autor: Mariń »

Zośka pisze: ↑19 maja 2021, 13:02 Ta ustawa jest skandaliczna i godzi w prawa kobiet. U nas zamiast myśleć prospołecznie myślą ideologicznie. W Czechach jest dużo bardziej tolerancyjne prawo w wielu kwestiach. Aborcja jest tam dozwolona do 12 tygodnia ciąży. A u nas? Wstyd. Jeśli kobieta chce usunąć ciążę to i tak ją usunie wyjeżdżając właśnie do Czech. 5 km od polskiej granicy jest klinikastonava.cz, więc daleko nie trzeba szukać.
Bardzo popularną klinika w Czechach jest ta aborcja.cz, czytałam dużo pozytywnych opinii o niej.
ODPOWIEDZ