Rymkiewicz System opinie

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Rymkiewicz System opinie

Post autor: xixia »

Hej wszystkim. Postanowiłam w końcu na poważnie wziąć się za odchudzanie. Poza spotkaniami z dietetykiem chciałam też skorzystać z pomocy doświadczonego psychologa. Mieszkam we Wrocławiu i tu natknęłam się n a ofertę poradni Rymkiewicz System. Czy ktoś z Was korzystał już w ich usług ?
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Rymkiewicz System opinie

Post autor: kornelka »

O tej konkretnej firmie nie słyszałam więc się nie wypowiem ale ogólnie dobrze robisz. Często jest tak, że nie możemy schudnąć bo brak nam motywacji i wsparcia o osób, które wiedzą jak wygląda ten cały proces itd. Także powodzenia :)
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Rymkiewicz System opinie

Post autor: annauja »

xixia ja jestem ich pacjentem od kilku dobrych miesięcy. Choć szłam tam z takim sobie nastawieniem to teraz wiem, ze lepiej trafić nie mogłam :) Kompleksowa pomoc psychologa iu dietetyka, gotowe plany treningowe, diety dopasowane do indywidualnych potrzeb. Ceny usług też nie są wygórowane więc jak najbardziej warto :)
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Re: Rymkiewicz System opinie

Post autor: xixia »

dziękuje Ci annauja za wszystkie informacje własnie na takiej opinii mi zależało :) ja już jestem zapisana na pierwszą konsultację we wrześniu :) Dam znać po spotkaniu co i jak :)
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Rymkiewicz System opinie

Post autor: Bingo »

Doskonale wiem jak trudno o motywacje w odchudzaniu. Ostatnio jednak natrafilam na fajne produkty do odchudzania - https://pl4323156.e-naturessunshine.com/ przejrzalam katalog i znalazlam fajny zestaw. Wiem ze dobra dieta to wiecej niz polowa sukcesu wiec chyba najpierw zabiore sie za to. Poki co stawiam pierwsze kroki ale musze przyznac ze ta strona na fb https://www.facebook.com/BrigitteWu.Projektna5/ bardzo mnie motywuje. Czuje ze zrzucenie 5 kg w ciagu tygodnia jest w zasiegu reki:)
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Rymkiewicz System opinie

Post autor: annauja »

xixia juz po konsultacji czy jeszcze czekasz? aż jestem ciekawa Twoich pierwszych wrażeń :) Powodzenia, trzymam mocno kciuki!
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Re: Rymkiewicz System opinie

Post autor: xixia »

już po :) generalnie w końcu mam poczucie, że trafiłam w odpowiednie ręce :) Zaczynam od października tak na dobre ale czuje w kościach, ze tym razem się uda :)
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Rymkiewicz System opinie

Post autor: annauja »

xixia to super! Trzymam mocno kciuki i wierze, ze dasz radę :) z takim profesjonalnym wsparciem nie może być inaczej :)
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Re: Rymkiewicz System opinie

Post autor: xixia »

też już wiem, ze będzie dobrze :) każde kolejne spotkanie z panią Olgą hmmm jakby otwiera mi oczy i pokazuje co do tej pory robiłam nie tak. Kompletnie nie potrafiłam radzić sobie z porażkami a tym bardziej doceniać siebie za jakieś drobne kroczki do przodu. Teraz dopiero to widzę! Jestem mega pozytywnie nastawiona do tej zmiany i wierze, ze tym razem wszystko się uda :)
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Rymkiewicz System opinie

Post autor: annauja »

No i świetnie, to dobra droga, oceniasz sama po kilku miesiącach jak to się wszystko zmienia na dobre :)
ODPOWIEDZ