Salon kosmetyczny Zielona Góra

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
barbark4
Posty: 118
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:10

Salon kosmetyczny Zielona Góra

Post autor: barbark4 »

Witam mam pytanko czy ktoś może mi napisać coś na temat tego salonu kosmetycznego http://manicureexpress.pl mieści się on w Galerii Focus w Zielonej Górze , słyszałam że świetnie tam robią manicure i maja fajne promocje a paznokcie trzymają się długo. Co radzicie ? Ktoś tam był i jak Wam się podoba ?
Awatar użytkownika
Marianna
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2019, 15:23

Re: Salon kosmetyczny Zielona Góra

Post autor: Marianna »

Niestety to nie moje okolice, więc specjalnie nie pomogę. Skoro mowa o manicure, który jest trwały to czy słyszałaś o manicure tytanowym? Polecam, bo to moje ostatnie odkrycie, niewiarygodnie trwały i do tego odżywia świetnie paznokcie. Moja kosmetyczka używa produktów Revel Nail, więc o tej marce mogę napisać tyle - genialne, wegańskie i nie testowane na zwierzętach produkty do mani! Dajcie znać, czy któaś z Was wykonywała już ten rodzaj stylizacji i ajkie są Wasze wrażenia?
Awatar użytkownika
AgataMnna
Posty: 227
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:15

Re: Salon kosmetyczny Zielona Góra

Post autor: AgataMnna »

A czy któraś z Pań poddawała się jakiemuś zabiegowi z działu medycyny estetycznej? Ja mam bardzo suchą skórę i zastanawiam się nad zabiegiem z uzyciem Restylane Skinboosters. Zalezy mi na kompleksowym, takim dlugotrwałym nawilżeniu. Myślę, że po 3 sesjach efekt powinien być super. Któraś z Was miała ten zabieg albo jakiś inny nawilżający?
Awatar użytkownika
Azalia
Posty: 93
Rejestracja: 16 mar 2019, 21:56

Re: Salon kosmetyczny Zielona Góra

Post autor: Azalia »

Godnych polecania salonów kosmetycznych w naszym kraju działa naprawdę wiele. Niemniej jednak szkoda, że póki co w Zielonej Górze nie można skorzystać z aplikacji https://biuti.pl/ , ale na pewno w przyszłości będzie taka możliwość. Poza Warszawą i Krakowem, opcja ta będzie dostępna niedługo także w innych miastach, a co najważniejsze za jej pośrednictwem, możemy skorzystać z zarówno z usług mobilnej kosmetyczki jak i fryzjera.
Awatar użytkownika
Renatka
Posty: 5
Rejestracja: 18 paź 2019, 13:38

Re: Salon kosmetyczny Zielona Góra

Post autor: Renatka »

Cześć! Jeśli prowadzicie swój salon kosmetyczny, koniecznie zamówcie kosmetyczki z logo. To super pomysł na promocję swojego salonu wśród klientek :)
ODPOWIEDZ