Salon masażu Warszawa

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
nadzieja-92
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, 12:24

Salon masażu Warszawa

Post autor: nadzieja-92 »

Hej kobietki :) Mam ochotę zapisać się na masaż relaksacyjny. Myślę, że przydałaby mi się chwila odprężenia. Do jakiego salonu masażu w Warszawie polecacie się wybrać? Macie swoje ulubione miejsca?
Awatar użytkownika
ingryda_90
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2020, 16:16

Re: Salon masażu Warszawa

Post autor: ingryda_90 »

Moim faworytem od dawien dawna jest Relax in Spa. Gwarantuję, że nigdzie indziej nie doświadczysz tak profesjonalnej obsługi. Mają nie tylko bogatą ofertę masaży, ale i zabiegów kosmetycznych. Super miejsce, naprawdę polecam :)
Luna

Re: Salon masażu Warszawa

Post autor: Luna »

Masaż to bardzo dobre rozwiązanie aby jakoś chociaż troszkę się zrelaksować. Dlatego też może i ja zapiszę się gdzieś na taki rodzaj relaksu. Tylko, że zupełnie nie mam pomysłu gdzie na taki masaż się udać. I tak dowiedziałam się, że najlepsze masaże lecznicze w Krakowie robią. Chociażby tutaj moonlightspa.pl/masaz-leczniczy-krakow/ można śmiało na taki masaż zapisać się. Także ruszam do dzieła i się zapisuję
ODPOWIEDZ