Salonlamaddalena.pl - opinie

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
samantra_74
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2020, 5:38

Salonlamaddalena.pl - opinie

Post autor: samantra_74 »

Witajcie kochane, czy któraś z Was korzysta z usług Salonu La Maddalena we Wrocławiu? Niedawno się przeprowadziłam i chciałabym poznać Wasze opinie na temat tego miejsca.
Awatar użytkownika
obina67
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2020, 3:24

Re: Salonlamaddalena.pl - opinie

Post autor: obina67 »

W La Maddalena mają bogatą ofertę zabiegów, po których efekty są zdumiewające. Dzięki nim czuję się piękna i zadbana.
Awatar użytkownika
Martyna79
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2020, 10:40

Re: Salonlamaddalena.pl - opinie

Post autor: Martyna79 »

Swoją przygodę z nimi zaczęłam od depilacji i masaży, z czasem skorzystałam też z pełnej oferty zabiegów. Cały zespół La Maddaleny jest bardzo profesjonalny i ma bardzo duże umiejętności. Polecam!
Awatar użytkownika
Kinga-99
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2020, 18:12

Re: Salonlamaddalena.pl - opinie

Post autor: Kinga-99 »

Od znajomych dostałam bon podarunkowy na urodziny, który wykorzystałam na masaż. Po wyjściu czułam się zrelaksowana i wypoczęta. Teraz bardzo często korzystam u nich z pielęgnacji dłoni i również jestem bardzo zadowolona. Polecam
Awatar użytkownika
Gniewomira_90
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2020, 0:24

Re: Salonlamaddalena.pl - opinie

Post autor: Gniewomira_90 »

Super obsługa i bogaty wybór zabiegów. Chętnie wrócę tu jeszcze nie raz i zabiorę moje przyjaciółki.
Awatar użytkownika
mirabela_80
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2020, 23:52

Re: Salonlamaddalena.pl - opinie

Post autor: mirabela_80 »

Depilacja wykonywana w salonie La Maddalena daje świetne efekty. O włoskach zapomniałam na dobre i z pewnością nie wrócą. Polecam!
Awatar użytkownika
Maurycjusz_94
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2020, 19:38

Re: Salonlamaddalena.pl - opinie

Post autor: Maurycjusz_94 »

Po masażu w La Maddalena czułam się jak w siódmym niebie. Zapomniałam o codziennych troskach i wypoczęłam jak nigdy. Polecam!
Awatar użytkownika
Żelisław-82
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2020, 10:40

Re: Salonlamaddalena.pl - opinie

Post autor: Żelisław-82 »

Szukałam sposobu na to, aby poczuć się piękną. W La Maddalena panie po prostu czytały mi w myślach. Na pewno wrócę tam jeszcze nie raz!

urząd dzielnicy żoliborz wydział nieruchomości
Awatar użytkownika
Cyprian_71
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2020, 17:17

Re: Salonlamaddalena.pl - opinie

Post autor: Cyprian_71 »

Oferta tego salonu jest naprawdę bogata. W La Maddalena korzystałam z masaży, ale każdy na pewno znajdzie tam coś dla siebie.
Awatar użytkownika
korneli1982
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2020, 20:03

Re: Salonlamaddalena.pl - opinie

Post autor: korneli1982 »

Do La Maddalena wybrałyśmy się z przyjaciółkami przed wieczorem panieńskim. Wyszłyśmy zrelaksowane i z pewnością nie mogłyśmy wybrać lepiej! Polecam(y).
Żuczka

Re: Salonlamaddalena.pl - opinie

Post autor: Żuczka »

Ja chodzę do salonu Argania, jest zlokalizowany przy Horbaczewskiego, więc jak jest Wam po drodze to serdecznie polecam. Pani Ania jest bardzo sympatyczna i ma bardzo dużą wiedzę na pewno odpowiednio pomoże dobrać zabiegi do potrzeb, można miło pogadać. Dla mnie idealnie. Można umówić się na wizytę bezpośrednio przez stronę salonu http://www.salonargania.pl
ODPOWIEDZ