Samodzielne farbowanie włosów. Pomocy!

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
julka
Posty: 224
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:06

Samodzielne farbowanie włosów. Pomocy!

Post autor: julka »

Hej! Kilka dni temu postanowiłam pofarbować włosy ze średniego blondu na platynowy. Bardzo źle wpłynęło to na kondycję moich włosów! Są zniszczone, kruszą się i chyba trochę je spaliłam :( Czy produkty Olaplex - https://www.gobli.pl/olaplex-c4172 mogą mi pomóc? Jestem załamana :(
Ostatnio zmieniony 30 gru 2019, 13:46 przez julka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
charlotte1991
Posty: 119
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:00

Re: Samodzielne farbowanie włosów. Pomocy!

Post autor: charlotte1991 »

Współczuję... Znam ten ból :/ Kosmetyki Olaplex są bardzo skuteczne i z powodzeniem można używać ich w domu. Nie zrobisz sobie nimi krzywdy także spokojnie ;) Możesz z ich pomocą zrobić bardzo skuteczny zabieg regeneracyjny.
Awatar użytkownika
mania
Posty: 112
Rejestracja: 11 cze 2019, 14:09

Re: Samodzielne farbowanie włosów. Pomocy!

Post autor: mania »

U mnie świetnie sprawdził się Olaplex no. 3 Hair Perfector. Ratuje naprawdę beznadziejne przypadki przed ścięciem. Miałam podobny problem i znajoma poleciła mi właśnie ten kosmetyk.
Awatar użytkownika
susan
Posty: 49
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:18

Re: Samodzielne farbowanie włosów. Pomocy!

Post autor: susan »

Ja też myślę o skorzystaniu z tych kosmetyków. Spaliłam sobie włosy farbowaniem w domu i teraz nie mogę na siebie patrzeć. Ryczeć mi się chce.

iuh24
Awatar użytkownika
charlotte1991
Posty: 119
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:00

Re: Samodzielne farbowanie włosów. Pomocy!

Post autor: charlotte1991 »

Naprawdę obejdzie się bez wizyty u fryzjera? Szczerze chciałabym jej uniknąć bo długo zapuszczałam włosy a teraz tak je zniszczyłam... :(
Awatar użytkownika
milka
Posty: 14
Rejestracja: 23 gru 2019, 23:27

Re: Samodzielne farbowanie włosów. Pomocy!

Post autor: milka »

Ja używałam zestawu no. 4 i no.5 Bond Maintenance. Bardzo dobrze się sprawdził na rozjaśnianych włosach. Dobrze nawilża i regeneruje. Zaopatrz się po świętach w kosmetyki Olaplex i ratuj swoje włosy. Następnym razem odpuść sobie samodzielne rozjaśnianie.
Awatar użytkownika
jamka
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:27

Re: Samodzielne farbowanie włosów. Pomocy!

Post autor: jamka »

Ja nigdy sama nie farbowałam włosów, mam dość długie, więc obawiałabym się że gdzieś tam są nie pomalowane i chodziłabym taka łaciata :D . Ja na farbowanie włosów chodzę do fryzjera, ostatnio marzą mi się przedłużone włosy, przeglądałam hurtownie i znalazłam tutaj https://remy-hair.pl/ mozna kupić własnie włosy do zagęszczania i przedłużania. Czy ktoś może zamawiał tutaj ?
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: Samodzielne farbowanie włosów. Pomocy!

Post autor: jaskolka »

Mnie takie samodzielne farbowanie włosów przysporzyło wiele problemów, między innymi włosy zaczęły wypadać. Dobrze, że w odpowiednim czasie trafiłam na poradnik https://osmelhores-suplementos.com.br/a ... -calvicie/ i udało mi się zahamować ten proces. Nie wiem, co bym zrobiła, kiedy włosy jeszcze bardziej by mi się przerzedziły.
ODPOWIEDZ