Seria Cicatrifios Inoar do włosów

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Seria Cicatrifios Inoar do włosów

Post autor: jaskolka »

Zamierzam zmienić kosmetyki do włosów i zastanawiam się nad serią Cicatrifios z Inoara. Stosowałyście, jakie macie opinie?
Awatar użytkownika
karli
Posty: 159
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:58

Re: Seria Cicatrifios Inoar do włosów

Post autor: karli »

Też chętnie się dowiem, bo już nie raz słyszałam dobre opinie o tych kosmetykach, a jeszcze nie miałam okazji ich wypróbować.
Awatar użytkownika
Sajbin
Posty: 85
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:18

Re: Seria Cicatrifios Inoar do włosów

Post autor: Sajbin »

Ja całkowicie przestawiłąm sie na kosmetyki Prouve https://www.prouve.com/category-codziennapielegnacja wykonane w pełni z naturalnych produktów i nie uczulają bardzoprzyjazne dla skóry , osobiście bardzo lubię żel i peeling do ciała. sora robi się miękka i aksamitna.
Awatar użytkownika
anka90
Posty: 156
Rejestracja: 22 lut 2020, 10:06

Re: Seria Cicatrifios Inoar do włosów

Post autor: anka90 »

Ojj warto, warto. To zdecydowanie najlepsze kosmetyki do włosów, jakie miałam. Te kosmetyki nadają się przede wszystkim do włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi :)
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: Seria Cicatrifios Inoar do włosów

Post autor: jaskolka »

Na stronie producenta czytałam też, że podobno ta linia ułatwia rozczesywanie włosow i że nie nie puszczą się, a akurat mam z tym dość duży problem i zawsze po myciu, ciężko mi rozczesać włosy.
Awatar użytkownika
anka90
Posty: 156
Rejestracja: 22 lut 2020, 10:06

Re: Seria Cicatrifios Inoar do włosów

Post autor: anka90 »

Też mam, a raczej miałam ten problem :) Szampon nie plącze włosów, tak jak te drogeryjne a odżywka na maksa nawilża włosy, więc bez problemu je rozczeszesz. Do tego włosy są gładkie, jak od razu po wizycie w salonie fryzjerskim. W planach mam też przetestowanie innych linii tej marki, ale najpierw chcę dokończyć to opakowanie, które mam. Jak coś, to dam Ci znać, co jeszcze warto przetestowac.
ODPOWIEDZ