spotkanie z psychologiem

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Hermenegilda1965
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2022, 9:46

spotkanie z psychologiem

Post autor: Hermenegilda1965 »

Witajcie :)
Czy byliście kiedyś na spotkaniu z psychologiem? Pytam, ponieważ sama mam zamiar niedługo się wybrać. Wiem, że bardzo tego potrzebuję i chciałabym porozmawiać o kilku istotnych kwestiach. Czy możecie polecić mi kogoś takiego jak psycholog Łódź? Chodzi mi oczywiście o zaufaną osobę. Psychologów w mieście jest dużo, na pewno sami wiecie :)
Gość

Re: spotkanie z psychologiem

Post autor: Gość »

Terapia psychologiczna to obecnie standardowy wybór w przypadku nie radzenia sobie w codziennym życiu z różnego rodzaju problemami. Jest to również skuteczne narzędzie do leczenia różnego rodzaju zaburzeń psychicznych.
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: spotkanie z psychologiem

Post autor: jaskolka »

W jakim konkretnie celu chcesz się spotkać z psychologiem? Jeżeli chodzi o Zespół Aspargera, to ze swojej strony polecam w pierwszej kolejności zapoznać się z ofertą http://www.centrum-terapii.pl/asperger-warszawa/ Jestem pewna, że otrzymasz tutaj pomoc, której szukasz.
ODPOWIEDZ