Szpital jednego dnia - ktoś korzystał?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
MariJa
Posty: 94
Rejestracja: 27 lip 2020, 9:18

Szpital jednego dnia - ktoś korzystał?

Post autor: MariJa »

Ktoś z was korzystał z takiego rozwiązania jak szpital jednego dnia?
Jak to wychodzi w praktyce?
Tutaj https://holsamed.pl/szpital/ czytałam co nieco i mam wrażenie, że ma to sporo zalet.
Co wy o tym sądzicie?
kiś

Re: Szpital jednego dnia - ktoś korzystał?

Post autor: kiś »

tak, ja też się tym zainteresowałem, może to jest rozwiązania zamiast czekanie miesiącami na zabieg?
Awatar użytkownika
patra
Posty: 205
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Szpital jednego dnia - ktoś korzystał?

Post autor: patra »

Trudno powiedzieć bo ja miałam zabieg usuwania endometriozy w szpitalu medicover i wcale nie czekałam jakoś bardzo długo, wręcz przeciwnie, dużo szybciej niż w innych szpitalach zostałam przyjęta mimo pandemii
szpitałek53

Re: Szpital jednego dnia - ktoś korzystał?

Post autor: szpitałek53 »

Jeśli masz duże kłopoty ze swoim zdrowiem i układem ruchu to udaj się do lekarza. Najlepiej wybrać najlepszych . https://medpolonia.com.pl/nfz to klinika która zajmuje się ortopedią. Mają całkowity zakres operacji kończyny dolnej. Bardzo się mi przydała ich pomoc bo miałem ogromne problemy z rzepką i oni podjęli się zabiegu rekonstrukcji rzepki.
słup

Re: Szpital jednego dnia - ktoś korzystał?

Post autor: słup »

A może pomogłaby rehabilitacja? Jeśli jesteście z Warszawy bądź okolic to warto wybrać się na konsultację do Centrum Medycznego Gamma, który znajduje się na Mokotowie na ulicy Bobrowieckiej 8 i zatrudnia świetnych lekarzy, którzy z pewnością pomogą Ci pozbyć się bólu. Na stronie https://www.cmgamma.pl/ znajdziecie więcej informacji na temat miejsca, który dysponuje świetnym sprzętem i możliwościami. Ćwiczenia rehabilitacyjne, które są odpowiednio dobrane do rodzaju schorzenia mogą pozbyć się niedogodności w bardzo szybkim czasie i na długo.
ODPOWIEDZ