Szukam ginekologa w Warszawie który usunie mi nadżerkę metodą krioterapii. Prywatnie

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
NataliaŻ

Szukam ginekologa w Warszawie który usunie mi nadżerkę metodą krioterapii. Prywatnie

Post autor: NataliaŻ »

Szukam ginekologa w Warszawie który usunie mi nadżerkę metodą krioterapii. Prywatnie. Ktoś? Coś? Jakie miejsca polecacie?
Komińska

Re: Szukam ginekologa w Warszawie który usunie mi nadżerkę metodą krioterapii. Prywatnie

Post autor: Komińska »

Z nazwiska Ci nie polecę bo po prostu nie pamiętam, ale wiem, że siostra miała odmrażaną nadżerkę w Wilmedzie na Wilanowie i sobie chwaliła. Zabieg nie jest bolesny z tego co wiem.
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Szukam ginekologa w Warszawie który usunie mi nadżerkę metodą krioterapii. Prywatnie

Post autor: DAMKA »

Nie jestem z Warszawy, ale taki zabieg też miałam. Duży plus jest taki, że nie wymaga hospitalizacji. Tyle, że potem w tak zwanym czasie rekonwalescencji nie mogłam uprawiać seksu, żeby wszystko się dobrze wygoiło. Stosowałam też na szybszą regenerację błony śluzowej pochwy globulki dopochwowe Cicatridina. Po różnych zabiegach ginekologicznych są jak najbardziej wskazane.
ODPOWIEDZ