Uroda i natura

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Irena-94
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2021, 19:41

Uroda i natura

Post autor: Irena-94 »

Hej dziewczyny! Czy dla was uroda i natura się łączą? Ja zdecydowanie uważam, że tak. Dlatego właśnie wykorzystuję oleje kosmetyczne i inne kosmetyki naturalnego pochodzenia z jak najprostszymi składami. Mam wrażenie, że działają na moją skórę o wiele łagodniej, ale równie skutecznie. Testowałyście? Jak wrażenia?
ZuzzannaŚ

Re: Uroda i natura

Post autor: ZuzzannaŚ »

Tak naprawdę to dla zachowania odpowiedniej urody warto zastanowić się nad czymś takim jak zdrowe oleje . Dzięki temu będziemy w stanie zdecydować się na to, co tak naprawdę ma tylko i wyłącznie DOBRY wpływ na nasze samopoczucie, ale także i na nasz wygląd. Zgodzicie się?
bąrry

Re: Uroda i natura

Post autor: bąrry »

Pieprzyki mogą pojawić się w dowolnym miejscu na skórze. Tworzą się, gdy komórki pigmentowe rozwijają się w skupiskach, zamiast się rozprzestrzeniać. Łagodne zmiany są zwykle małe, okrągłe lub owalne, z wyraźnie zaznaczoną obwódką. Mogą być brązowe, czarne lub różowe. Najczęściej pieprzyki nie stanowią zagrożenia dla zdrowia, ale warto regularnie je sprawdzać. Umów się do dermatologa, jeśli zauważysz nowego pieprzyka lub dotychczasowa narośl zmieniła kształt, kolor lub wielkość. Nietypowe pieprzyki są zazwyczaj większe, mają nieregularne brzegi i niejednolity kolor. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na usunięcie pieprzyków w Bielsko-Białej ze względów zdrowotnych, czy kosmetycznych, wybierz się do specjalisty.

Wiedzieliście o tym? Badacie to?
ODPOWIEDZ