Villaurody.pl opinie

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Basia_0
Posty: 72
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:42

Villaurody.pl opinie

Post autor: Basia_0 »

Cześć! Jakie macie opinie na temat salonu urody villaurody.pl? Na jakich zabiegach tam byłyście i jakie polecacie? Jaka jest tam jakość usług? Szukam dobrego salonu kosmetycznego w Tychach i zbieram opinie. Liczę na Wasze komentarze!
Awatar użytkownika
cina_67
Posty: 70
Rejestracja: 14 sie 2019, 17:38

Re: Villaurody.pl opinie

Post autor: cina_67 »

Jeśli chodzi o villaurody.pl to jak najbardziej warto się tam wybrać. Mam bardzo dobrą opinie na temat tego salonu. Często przychodzę tam na zabiegi odmładzające i widzę wspaniałe efekty. Polecam szczególnie pielęgnacje twarzy!
Awatar użytkownika
Marianna97
Posty: 28
Rejestracja: 09 sie 2019, 19:04

Re: Villaurody.pl opinie

Post autor: Marianna97 »

Mam bardzo dobrą opinię o tym salonie. Jakość usług jest na bardzo wysokim poziomie, a kosmetyczki zawsze są miłe i pomocne. Gabinet jest nowocześnie wyposażony, wszystko jest czyste i zadbane.
Awatar użytkownika
janina_94
Posty: 16
Rejestracja: 17 sie 2019, 5:08

Re: Villaurody.pl opinie

Post autor: janina_94 »

Mam bardzo dobrą opinię o tym salonie. Jakość usług jest na bardzo wysokim poziomie, a kosmetyczki zawsze są miłe i pomocne. Gabinet jest nowocześnie wyposażony, wszystko jest czyste i zadbane.
Awatar użytkownika
Tatiana
Posty: 19
Rejestracja: 30 cze 2019, 7:28

Re: Villaurody.pl opinie

Post autor: Tatiana »

To świetny salon urody! Przychodzę tam na depilacje owłosienia i teraz cieszę się gładkimi nogami. Kosmetyczki pracują na nowoczesnym i bezpiecznym sprzęcie – co gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług.
Awatar użytkownika
Kasia_T
Posty: 14
Rejestracja: 12 lip 2019, 14:08

Re: Villaurody.pl opinie

Post autor: Kasia_T »

Pierwszy raz poszłam do villi urody jakiś rok temu na masaż. Byłam zestresowana, przemęczona i chciałam się odprężyć. Teraz przychodzę tam regularnie, gdyż wiem, że mogę zaufać umiejętnościom pracujących tam osób. Serdecznie polecam!
ODPOWIEDZ