Warto iść na wampirzy lifting?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 399
Rejestracja: 27 mar 2019, 17:28

Warto iść na wampirzy lifting?

Post autor: Martyna »

Jak sądzicie?
Warto wybrać się na taki zabieg?
Zastanawiam się jakich efektów można po nim oczekiwać.
Tutaj https://saywowclinic.pl/osocze-bogatopl ... sa-efekty/ widziałam namiar na coś takiego.
Może ktoś z was doda też coś od siebie?
Timęs

Re: Warto iść na wampirzy lifting?

Post autor: Timęs »

Bardzo polecam zabieg w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. jak dla mnie wspaniałe miejsce jeśli chodzi . własnie o ego typu zabiegi, ale również i z zakresu okulistyki.
Darią5

Re: Warto iść na wampirzy lifting?

Post autor: Darią5 »

Timęs pisze: ↑28 gru 2020, 17:14 Bardzo polecam zabieg w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. jak dla mnie wspaniałe miejsce jeśli chodzi . własnie o ego typu zabiegi, ale również i z zakresu okulistyki.
Też byłam tutaj ostrzykiwana osoczem ;) Z kolei moja siostra miała tutaj zabieg blefaroplastyki.
żżż

Re: Warto iść na wampirzy lifting?

Post autor: żżż »

Byłam na wampirzym liftingu i szczerze? Polecam! To jest zabieg mezoterapii mikroigłowej z waszym własnym osoczem, które jest wcześniej pobierane. Ja na takim zabiegu byłam w klinice WILKDENT https://wilkdent.pl/oferta-medycyna-estetyczna/ w Bytomiu. Efekt to przede wszystkim likwidacja zmarszczek mimicznych, które teraz są na mojej twarzy zupełnie niewidoczne, skóra ma lepszy kolor, jest bardziej nawilżona i napięta. Odmłodniałam po prostu, hahaha. Gabinet szczerze wam polecam.
ODPOWIEDZ