Wpływ diety na urodę

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Antonina-81
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2022, 21:14

Wpływ diety na urodę

Post autor: Antonina-81 »

Wiecie co, niby taki oklepany banał, niby wszyscy wiedzą o tym, jak wielki wpływ na urodę ma dieta, natomiast jakoś - na własnym przykładzie powiem - niespecjalnie przykładałam do tego większą wagę. Ale odkąd zmieniłam swoją dietę, naprawdę zauważam różnicę. Zrezygnowałam z gazowanych napojów, piję teraz zieloną herbatę matchę z https://www.freshandgreen.pl i samo to już bardzo dużo zmieniło.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 307
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Wpływ diety na urodę

Post autor: lady30 »

To co jemy wpływa na nasze zdrowie na pewno, nie bez powodu mówią, że jesteś tym co jesz i że zdrowie zaczyna się w jelitach. Dietą można niwelować różne niedobory, odpowiednio zbilansowane posiłki przyczynią się do poprawy stanu skóry. Ja przekonałam się, że warto działać od wewnątrz dla dobra cery jak sięgnęłam po suplementy w formie saszetek do rozpuszczania z Herbapol Polana. Skóra nabrała blasku, stała się promienna, dobrze nawilżona. Samymi kosmetykami nie mogłam osiągnąć takiego efektu.
ODPOWIEDZ