Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
bernadeta87
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2021, 3:45

Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: bernadeta87 »

Hej, znacie salon kosmetyczny Wyspa piękna z Kutna? Jakie macie opinie na ich temat i o ich usługach? Warto do nich iść? Polecacie? Podzielcie się swoimi doświadczeniami, liczy się każdy głos :)
Awatar użytkownika
Jagoda_79
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2021, 16:23

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: Jagoda_79 »

Robiłam u nich paznokcie akrylowe i byłam bardzo zadowolona. Dobra jakość, paznokcie wyglądały naprawdę pięknie, żadnych niedoskonałości, super zrobiony manicure. Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
Ruta1964
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2021, 20:36

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: Ruta1964 »

Ja umówiłam się na makijaż okolicznościowy wyszedł genialnie. Na tyle żeby ten salon kosmetyczny stał się moim salonem. Bardzo sobie ich chwalę. Teraz chodzę do nich regularnie na paznokcie czy rzęsy. Zawsze wychodzę zadowolona.
Awatar użytkownika
dorota78
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2021, 10:48

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: dorota78 »

Korzystałam z kilku zabiegów: mikrodermabrazja, masaż gorącymi kamieniami itp. Bardzo sobie chwalę każdy z nich. Perfekcyjna robota, widać doświadczenie i widzę. Super podejście do klienta - pełne życzliwości. Polecam Wyspę piękna.
Awatar użytkownika
Hermenegilda1962
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2021, 6:48

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: Hermenegilda1962 »

Warto było u nich zrobić paznokcie żelowe - bardzo trwałe, bardzo ładnie wykonane. Jestem naprawdę zadowolona. Świetnie się mną zajęli w tym Salonie kosmetycznym. Warto im zaufać. Wiedzą co robią.
kamaśka

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: kamaśka »

Nie jestem akurat z tych okolic, ale w mojej okolicy mogę śmiało Ci polecić salon kosmetyczny http://sekretpiekna.net.pl bardzo doświadczony personel, naprawdę spory wybór zabiegów na ciało. Ja uczęszczam do nich już od dawna i jestem mega zadowolona, ani razu się nie zawiodłam wszystko zawsze perfekcyjnie wykonane
Awatar użytkownika
Celestyna
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2021, 23:08

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: Celestyna »

Super salon kosmetyczny. Masaże relaksacyjne - super! Bardzo fajnie mi pomogły osiągnąć wewnętrzny spokój. Jestem naprawdę zadowolona z ich usług. Stale korzystam i zamierzam nadal to robić.
Awatar użytkownika
Oktawia-68
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2021, 7:25

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: Oktawia-68 »

Jeśli czeka Was ważne wydarzenie i chciałybyście wyglądać zjawiskowo, to polecam makijaże okolicznościowe robione w tym salonie. Są bardzo profesjonalni, naprawdę warto oddać się w ich ręce.
Awatar użytkownika
Rut-75
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2021, 16:32

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: Rut-75 »

Henna, peeling kawitacyjny, paznokcie akrylowe - korzystałam z tych usług i jestem naprawdę zadowolona. I ciągle wracam po więcej. Bo naprawdę jest u nich fajnie, miło i doskonale. Polecam.
Awatar użytkownika
Teodora_60
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2021, 0:44

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: Teodora_60 »

Ja korzystałam z zabiegu mikrodermabrazja - bardzo profesjonalnie wykonany zabieg. Na pewno tu wrócę. Warto. Super podejście do klienta, fajny kontakt, dobre ceny, profesjonalizm.
Awatar użytkownika
Weridiana67
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2021, 11:17

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: Weridiana67 »

Ja robiłam w tym salonie paznokcie akrylowe. Dopiero pierwszy raz ale jestem tak zadowolona jak nigdy wcześniej. Już zapisałam się na kolejny raz. Warto się trzymać takich fachowców.
Awatar użytkownika
zaida1978
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2021, 8:37

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: zaida1978 »

To najlepszy salon kosmetyczny w Kutnie. Woskowanie twarzy, ciała, henna - wszystkie zabiegi przeprowadzone w sposób profesjonalny i dokładny. Jestem zadowolona i na pewno do nich wrócę.
Awatar użytkownika
Felicja_87
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2021, 5:44

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: Felicja_87 »

Jeśli interesuje Was taki zabieg jak mikrodermabrazja to Wyspa Piękna jest tym miejscem którego szukacie. Na pewno będziecie zadowolone, Ja chętnie do nich wracam, bo wiem że mogę liczyć na naprawdę dobrą jakość zabiegów.
Awatar użytkownika
albina
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2020, 6:29

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: albina »

Ja korzystałam z zabiegu peeling kawitacyjny wyszłam bardzo ale to bardzo zadowolona. Z pewnością pójdę po raz kolejny na inne zabiegi lub masaż gorącymi kamieniami, bo wiem że warto.
Awatar użytkownika
tybilla_76
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2021, 9:41

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: tybilla_76 »

Lubię ten salon kosmetyczny, czuję że jestem w nim zaopiekowana i traktowana po królewsku. Dobrej jakości kosmetyki, dobrze wykonane zabiegi. Paznokcie akrylowe trzymały mi się naprawdę długo. Polecam.
Awatar użytkownika
Aleksa_65
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2021, 1:21

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: Aleksa_65 »

Jeśli chodzi o takie zabiegi jak peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i tak dalej, to zdecydowanie Wyspa Piękna jest tym miejscem, które warto odwiedzić. Profesjonalnie, życzliwie i na najwyższym poziomie. Polecam.
Awatar użytkownika
Maryna_91
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2021, 23:33

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: Maryna_91 »

Jeśli szukacie miejsca. w którym poczujecie się zaopiekowane, zadbane a zabiegi będą wykonane profesjonalnie i z najwyższą dbałością, to polecam Wam ten zakład. Mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny itp. - wszystko na naprawdę najwyższym poziomie. Polecam.
Awatar użytkownika
Gabriela1973
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2021, 15:00

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: Gabriela1973 »

To super miejsce dla każdej kobiety. Masaż gorącymi kamieniami, zabiegi na oczy, brwi, rzęsy. Zawsze jak od nich wychodzę to jestem szczęśliwa. Super atmosfera panuje w salonie. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza co do zabiegów jakie proponują. Warto :)
Awatar użytkownika
miroda1997
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2021, 15:59

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: miroda1997 »

Bardzo polecam u nich zabieg BB Glow – rozjaśnienie i regeneracja skóry - bardzo się cieszę, że mogłam z niego skorzystać, jest bezbolesny, a przeprowadzony przez te Panie, jest po prostu niebiański. Uwielbiam do nich chodzić, jestem i pozostanę stałą klientką.
Awatar użytkownika
sydonia83
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2021, 1:51

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: sydonia83 »

Ja bardzo sobie chwalę manicure żelowy wykonywany w tym salonie. Jest trwały, jest bardzo ładnie wykonywany, dokładnie i solidnie. Widać w nim rękę fachowca :) Jestem zadowolona, że chodzę właśnie do tego salonu. To najlepsze tego typu miejsce w Kutnie :)
Awatar użytkownika
Luiza1995
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2021, 6:55

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: Luiza1995 »

Czy henna, czy masaż, czy manicure - to wspaniałe miejsce na każdy zabieg jaki oferują. Uwielbiam ten salon, pracują w nim ludzie, dla których to pasja. Mają wiedzę, doświadczenie i prawdziwy fach w rękach. Dla mnie to numer jeden w Kutnie, a może i w Polsce.
Awatar użytkownika
Celestia-74
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2021, 11:53

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: Celestia-74 »

Bardo polecam woskowanie ciała robione w tej firmie. Profesjonalnie, z wyczuciem, z dbałością o jakość usługi i komfort klienta. Jestem zadowolona, że własnie w tym salonie udało mi się załatwić ten zabieg. Na pewno do nich wrócę. Są tego warci. Polecam.
Awatar użytkownika
Angelika-74
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2021, 10:40

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: Angelika-74 »

Robią naprawdę świetne makijaże okolicznościowe: na sylwestra, na ślub, na wesele. Jestem zadowolona. Poczułam się dzięki nim piękna i wyjątkowa. Podejście do klienta wzorowe, dobry kontakt, profesjonalne kosmetyki i ogromna wiedza. Mają to wszystko.
Awatar użytkownika
Danisława_80
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2021, 1:04

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: Danisława_80 »

Masaż gorącymi kamieniami wykonany w tym salonie był naprawdę profesjonalny. Wyszłam zrelaksowana, rozluźniona i z całą pewnością wrócę do tego salonu jeszcze wiele razy. Widać że pracownicy są profesjonalistami w pełnym tego słowa znaczeniu. To najlepszy salon kosmetyczny w Kutnie.
Awatar użytkownika
marin1975
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2021, 7:26

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: marin1975 »

Korzystałam z różnych zabiegów w salonie Wyspa Piękna: peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja - zawsze byłam bardzo zadowolona. Otrzymywałam dokładnie to czego oczwkiwałam. Ceny mają bardzo przyzwoite, używają profesjonalnych kosmetyków i sprzętu. Polecam.
Awatar użytkownika
Klarysa
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2021, 0:05

Re: Wyspa Piękna - Kutno - opinie

Post autor: Klarysa »

Jeśli chcecie skorzystać z profesjonalnych zabiegów takich jak paznokcie żelowe, akrylowe czy woskowanie twarzy, to wybierzcie ten salon kosmetyczny. Profesjonalnie, zawsze terminowo, zawsze zgodnie z umową. Uwielbiam do nich chodzić. Od dawna korzystam regularnie.
ODPOWIEDZ