Zdrowe dłonie

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 109
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:48

Zdrowe dłonie

Post autor: Trompka11 »

Jeśli szukacie kremów, które umożliwią Wam idealną pielęgnację dłoni, to z całą pewnością powinniście zajrzeć do https://victoriavynn.com/ Tam znajdziecie ciekawe rozwiązania, które bez problemu zastosujecie u siebie. Nie odpuszczajcie tego, bo to bardzo istotna kwestia.
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: Zdrowe dłonie

Post autor: pauula »

dla mnie najlepszymi kremami do rąk są te z Eveline, z serii I love Vegan Food :) To kosmetyki w 100% wegańskie z rewelacyjnym składem. Mam ten regenerujący z awokado i hibiskusem. Kapitalnie nawilża i regeneruje nawet mocno przesuszoną skórę.

Obrazek
Awatar użytkownika
bananka
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2020, 17:14

Re: Zdrowe dłonie

Post autor: bananka »

no ja przykładam dużą wagę do dłoni i paznokci. Tym bardziej że moje paznokcie z natury to są słabe i łamliwe. Ale jak mają gorszy okres to stosuje odżywkę Total Action 8w1 z Eveline , dwa tygodnie i są jak nowe, hehe ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
AgataMnna
Posty: 227
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:15

Re: Zdrowe dłonie

Post autor: AgataMnna »

Dłonie wyglądają ładnie i zdrowo gdy skóra jest odpowiednio nawilżona. Z wiekiem wiadomo, że dłonie się bardzo szybko starzeją więc trzeba wybitnie o nie dbać. Raz na rok warto zrobić sobie zabieg z użyciem produktu Restylane Skinboosters. To zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Nie jest inwazyjny, a daje super efekty nawilżenia.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 85
Rejestracja: 13 maja 2019, 14:19

Re: Zdrowe dłonie

Post autor: AbiUbu »

Aby utrzymać je w dobrym zdrowiu i pięknym wyglądzie stosuję cztery pory roku krem do rąk na bazie gliceryny. Świetnie się sprawdza i jest mega wydajny. Przydaje się szczególnie wtedy, gdy mamy duży kontakt z detergentami albo czymś, co może niszczyć skórę dłoni, jakieś prace w ogródku i inne tego typu.
Awatar użytkownika
lampeczka
Posty: 141
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:07

Re: Zdrowe dłonie

Post autor: lampeczka »

kremy z dermofuture są bardzo fajne, ja juz uzywałam tego na przebarwienia , no i jeszcze tego ze śluzem slimaka nawilżającego :) naprawde widac efekty, miekkie , gladkie dlonie, a to wydaje mi sie podstawa pielegnacji :) zadbac o odpowiednie nawilzenie
Awatar użytkownika
kolaczka
Posty: 150
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:42

Re: Zdrowe dłonie

Post autor: kolaczka »

A probowalas tej serii anx total repair z bielendy? u mnie poradzila sobie z naprawde rozdwojonymi paznokciami i sucha skora dloni :))
Awatar użytkownika
patrycja26
Posty: 50
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:29

Re: Zdrowe dłonie

Post autor: patrycja26 »

Hej :)
Ja polecam regularnie wykonywać zabiegi pielęgnacyjne dłoni, które odżywiają i regenerują skórę. Oczywiście nie można zapominać o codziennej pielęgnacji dłoni, czyli smarowaniu ich kremem czy ochrony przed działaniem szkodliwych czynników, takich jak wiatr, ujemne temperatury czy detergenty. Gwarantuję, że taka pielęgnacja przyniesie wspaniałe rezultaty, w postaci nawilżonych i gładkich dłoni :)
Awatar użytkownika
elzbieta
Posty: 292
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:27

Re: Zdrowe dłonie

Post autor: elzbieta »

Radze na spokojnie zapoznać się z tym poradnikiem https://www.aptekagemini.pl/poradnik/ur ... onie-zima/ . Macie tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych porad oraz wskazówek, które mogą okazać się bardzo pomocne. Uważam, że dłonie są naszą wizytówką, więc należy zrobić wszystko, aby wyglądały ładnie.
Gorzka

Re: Zdrowe dłonie

Post autor: Gorzka »

W dobie mediów społecznościowych kanony piękna ulegają szybkiej ewolucji i często są narzucane przez influencerów i celebrytów. Te nowoczesne platformy mają ogromny wpływ na to, co jest postrzegane jako atrakcyjne, często promując nieosiągalne standardy. Więcej na temat wpływu mediów społecznościowych na kanony urody można przeczytać na https://okazje.lca.pl/legnica,news,9556 ... rody_.html gdyż tam doskonale o tym napisano.
ODPOWIEDZ