Zdrowie - wizyty u lekarza

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Zdrowie - wizyty u lekarza

Post autor: Bingo »

Jak u Was ze zdrowiem? w razie dolegliwosci wolicie sami je eliminowac czy jednak wybieracie lekarza? ja akurat staram sie chodzic regularnie jesli jest taka potrzeba. Ostatnio mam wlasnie problemy z uszami - nie wiem czy to jakis stan zapalny ale w kazdym razie zamierzam wybrac sie do lekarza tylko nie wiem do ktorego powinnam sie zwrocic - moze audiologa? Ci w klinice Optimum w Warszawie https://optimum.pl/glowa-i-szyja/konsultacje/audiologia podobno znają się na tym. Chyba rzeczywiscie lepiej wybrac takiego specjaliste niz lekarza ogolnego, w celu postawienia wlasciwej diagnozy.

kostnica prosektorium chłodnia zdjęcia
Awatar użytkownika
Marta87
Posty: 9
Rejestracja: 26 cze 2019, 23:50

Re: Zdrowie - wizyty u lekarza

Post autor: Marta87 »

Dokladnie bez prywatnej opieki to nie ma o czym mowic.
Awatar użytkownika
Bong012
Posty: 11
Rejestracja: 27 cze 2019, 13:32

Re: Zdrowie - wizyty u lekarza

Post autor: Bong012 »

Ogólnie to przez 2/3 dni sam walczę z przeziębieniem. Jak nic mi nie pomaga to idę stać w kolejce do lekarza :)

łazienki w blokach
Poczytaj na temat leczenia zębów: https://www.klinikastomatologiczna.com. ... ikroskopem
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Zdrowie - wizyty u lekarza

Post autor: DAMKA »

zdrowie ważna sprawa
Awatar użytkownika
anitka12
Posty: 109
Rejestracja: 21 sie 2019, 14:23

Re: Zdrowie - wizyty u lekarza

Post autor: anitka12 »

Ja z uwagi na problem ze wzrokiem to najczęściej okulistę odwiedzam. Z resztą odpukać nie jest źle. Chociaż mam nadzieję, że i ze wzrokiem da się coś zrobić, w sensie wady pozbyć. Dostałam namiar na Medicover w Warszawie. Tam laserowe korekcje wzroku przeprowadzają z dużym powodzeniem. Koleżanka dzięki nim nie nosi już wcale okularów. Dobrze, że ją spotkałam, o wszystkim mi opowiedziała. Muszę teraz na konsultację się zapisać.
ODPOWIEDZ