transport zwierząt za granicę

Wątek dla miłośników czworonogów i innych zwierząt. Rozmawiamy o karmieniu, pielęgnacji, problemach weterynaryjnych, jak i o fundacjach pomagającym bezdomnym zwierzętom.
Awatar użytkownika
tekla_89
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2022, 5:23

transport zwierząt za granicę

Post autor: tekla_89 »

Czy ktoś z Was ogarniał kiedyś taki temat jak transport zwierząt za granicę? Bardzo bym chciała żeby to był transport samochodowy, bo nie chcę żeby moje koty leciały w luku bagażowym w samolocie. Nie chcę ich nadawać jak bagaż. Bardzo by się stresowały taką podróżą, a nie chce ich usypiać na ten czas. To bardzo dla mnie ważne, żeby moje kociaki były naprawdę szczęśliwe. Dacie radę polecić kogoś sprawdzonego w tym zakresie? Bardzo mi zależy.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 314
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: transport zwierząt za granicę

Post autor: lady30 »

Na pewno trzeba odpowiednio psa uchronić przed lękiem i stresem związanym z taką podróżą. Szczególnie jeśli będą same w luku bagażowym podróżować. Uspokajająco może pomóc CBD, wiecie, że są takie olejki dla zwierząt? Najlepszej jakości znajdziecie na https://hempets.pl/ . Można je zamówić w ich sklepie, dobrać odpowiednio dawkę preparatu do wielkości zwierzęcia. Olejki są w opakowaniach z pompką, dzięki temu można je łatwo podać zwierzakowi.
Bartłomiej31

Re: transport zwierząt za granicę

Post autor: Bartłomiej31 »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę http://wolieryaluminiowe.eu/ , na której znajdziecie ofertę firmy, która produkuje najróżniejsze woliery aluminiowe dla gołębi oraz ptaków ozdobnych. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ